Intel grafikleri kontrol merkezi ekran ölçeklendirmesi değişmiyor

edreac

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, CS:GO'da 4:3 oynayacağım fakat ekran ölçeklendirmesini değiştiremiyorum. Uygulamayı kaldırıp yeniden kurdum. Microsoft Store'dan beta sürümünü de indirdim. Aygıt Yöneticisi'nden Intel UHD Graphics'i kaldırdım PC'yi yeniden başlattım ama sorun çözülmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, CS:GO'da 4:3 oynayacağım fakat ekran ölçeklendirmesini değiştiremiyorum. Uygulamayı kaldırıp yeniden kurdum. Microsoft Store'dan beta sürümünü de indirdim. Aygıt Yöneticisi'nden Intel UHD Graphics'i kaldırdım PC'yi yeniden başlattım ama sorun çözülmedi.

UHD Graphics'i kaldırmanıza gerek yoktu. Görev çubuğundan gizli simgeleri göster butonuna tıklayıp Intel HD grafiklere tıklayıp "grafik özellikleri"ne basacaksınız. Ekran ayarlarına gireceksiniz. "ölçeklendirme" kısmından "tam ekrana ölçeklendir"i seçeceksiniz.

Masaustune saf tik yapip goruntu ayarlarindan cozunurlugu degistirebilirsin.

Onu bende biliyorum da tam olarak ne sorun yaşadığımı anlamadınız galiba CS:GO'da 4:3 yapınca tam ekran olmuyor kenarlardan siyahlıklar kalıyor onu düzeltmek için Intel grafikleri kontrol merkezinden ekran ölçeklendirmesini değiştirmem gerekiyormuş ama değiştiremiyorum.

UHD Graphics'i kaldırmanıza gerek yoktu. Görev çubuğundan gizli simgeleri göster butonuna tıklayıp Intel HD grafiklere tıklayıp "grafik özellikleri"ne basacaksınız. Ekran ayarlarına gireceksiniz. "ölçeklendirme" kısmından "tam ekrana ölçeklendir"i seçeceksiniz.

Sorunum zaten değiştirememek? Benmi yanlış anlattım acaba?
1659007260884.png

Yeni konular

Geri
Yukarı