Intel Graphics family sürücüsünü güncellerken "uyumlu değil" hatası

Windows Update eski sürücüyü yüklemiş. Windows Update'in otomatik sürücü yüklemesini kapatmak için:
Eki Görüntüle 1287132
Eki Görüntüle 1287134
Şimdi sürücüyü tekrardan güvenli moda girip DDU ile silin ve sürücü silinmiş hali ile Windows'u açıp yeni sürücünüzü kurun.
şuanda windows aratma yerini açamıyorum bilgisayar ağırlaştı ve güvenli modu açamıyorum

Denetim masasına girip o sürücü ayarını aratıp yapabilirsiniz, güvenli mod için Alt+F4'e basınca bilgisayarı kapatma menüsü gelir oradan yeniden başlatı seçip shift tuşuna basılı tutup kurtarma seçeneklerinden güvenli moda giriş yapabilirsiniz.

Denetim masasına girip o sürücü ayarını aratıp yapabilirsiniz, güvenli mod için Alt+F4'e basınca bilgisayarı kapatma menüsü gelir oradan yeniden başlatı seçip shift tuşuna basılı tutup kurtarma seçeneklerinden güvenli moda giriş yapabilirsiniz.
dostum dediğin herşeyi yaptım sürücümü sildim güncelini kurdum ama değişen birşey yok
Sürücüyü güvenli moddan çıkıp mı kurmalıyım?

dostum dediğin herşeyi yaptım sürücümü sildim güncelini kurdum ama değişen birşey yok
Sürücüyü güvenli moddan çıkıp mı kurmalıyım?
Sürücüyü güvenli moddan çıkıp kurun, bir de yüklemeye çalıştığınız sürücünün sürümü nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı