Intel Graphics family sürücüsünü güncellerken "uyumlu değil" hatası

Şimdi tekrar aygıt yöneticisinde Intel grafik birimine bakın, sürücü yüklü değilse sarı ünlem vardır.
İlk başta açıldı sonra birden fazla açıldığı için kapandı tekrar açmaya denedim olmadı bilgisayarı yeniden başlattım sürücü setup'unu yeniden yükledim yine olmadı.

İlk başta açıldı sonra birden fazla açıldığı için kapandı tekrar açmaya denedim olmadı bilgisayarı yeniden başlattım sürücü setup'unu yeniden yükledim yine olmadı.
Hocam aygıt yöneticisine girip Görüntü Bağdaştırıcıları kısmını atar mısınız?

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    23,2 KB · Görüntüleme: 16
Şimdiki haliyle Intel HD Graphics sürücüsü silinmemiş. DDU ile sürücü sildim demiştiniz, bir yerlerde hata yapmış olabilir misiniz? Bu rehberi takip edin:
Yalnız siz Nvidia değil Intel seçeceksiniz.
Yine bilgisayarı güvenli moda alıp silin sürücüyü.

Şimdiki haliyle Intel HD Graphics sürücüsü silinmemiş. DDU ile sürücü sildim demiştiniz, bir yerlerde hata yapmış olabilir misiniz? Bu rehberi takip edin:
Dostum herşeyi birebir yaptım fakat hala böyle duruyor.
Yaptıklarım bilgisayarı güvenli moda alıp DDU yönetici olarak çalıştırıp ekran kartı seçip intel'i seçiyorum ve sürücüyü sildikten sonra bilgisayarı yeniden başlat diyorum.

Yaptıklarım bilgisayarı güvenli moda alıp DDU yönetici olarak çalıştırıp ekran kartı seçip intel'i seçiyorum ve sürücüyü sildikten sonra bilgisayarı yeniden başlat diyorum.
Peki yeniden başladıktan sonra bilgisayar ekranında bir akıcısızlık hissediyor musunuz? Olmadı şimdi Windows Update'i 7 günlüğüne duraklatın ve yine sürücüyü silip tekrardan kurmayı deneyin.

Peki yeniden başladıktan sonra bilgisayar ekranında bir akıcısızlık hissediyor musunuz? Olmadı şimdi Windows Update'i 7 günlüğüne duraklatın ve yine sürücüyü silip tekrardan kurmayı deneyin.
Evet bayağı bir yavaşlıyor çok ağır çalışıyor ama biraz bekledikten sonra kendine geliyor.

O süre zarfında ekran siyah olup geri geliyor mu?
şaunda windows update'i 7 günlüğüne durdurdum tekrar baktığımda silinmişti ama şimdi güncel sürücü'nün setup'unu açtığımda eskisi tekrar yüklendi
Ve açtığımda bu hatayı aldım.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    9,3 KB · Görüntüleme: 14

Yeni konular

Geri
Yukarı