Intel H55'e ekran kartı önerisi

KadirCeylan0

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar. Aşağıda vereceğim anakarta en iyi hangi ekran kartları olabilir? Bilgisayarım Izoly. Yani çoğunluğu laptop bileşenleri ama anakartın fotoğrafındaki gibi bir takma yeri var. 9600GT olur diyenler var. Bu anakarta en iyi hangi ekran kartı olur?

Ekran Alıntısı (1).PNG

IMG_20210112_003046.jpg

Hocam istediğiniz ekran kartını takabilirsiniz DDR2 anakarta veya DDR3 anakarta GDDR6 ekran kartı bile takabilirsiniz. İşlemciniz nedir ona uygun bir kart önereyim.

Hocam istediğiniz ekran kartını takabilirsiniz DDR2 anakarta veya DDR3 anakarta GDDR6 ekran kartı bile takabilirsiniz. İşlemciniz nedir ona uygun bir kart önereyim.

Anakartım DDR3 mobil bir anakart değil mi nasıl her ekran kartını destekliyor? Bu arada işlemcim yine laptop işlemcisi olan Intel Core i5 M560 2.67GHz.

Anakartım DDR3 mobil bir anakart değil mi nasıl her ekran kartını destekliyor? Bu arada işlemcim yine laptop işlemcisi olan Intel Core i5 M560 2.67GHz.

Konuyu cevapsız bırakmayalım lütfen.

Son düzenleme:
Şimdi araştırdım hocam ama önereceğim ekran kartları darboğaz yapıyormuş, sisteminizi satıp 1500TL'ye Athlon APU dizmek daha yararlı olur.

Şimdi araştırdım hocam ama önereceğim ekran kartları darboğaz yapıyormuş, sisteminizi satıp 1500TL'ye Athlon APU dizmek daha yararlı olur.

Peki bu sisteme darboğaz yapmayacak bir ekran kartı önerir misiniz mümkünse LoL oynatsın örneğin 9600GT bende darboğaz yapmaz diyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı