Intel H81 Anakarta GTX 660 Ekran Kartı

thevilnside

Hectopat
Daha fazla  
Bir Casper kurbanı olarak şu an kasamda R5 220 ve 250W güç kaynağı bulunmakta. Bir kaç güne GTX 660 ve 600W güç kaynağı alıp sistemi yükseltmek istiyorum. Fakat R5 220'nin uzunluğu 16 cm iken GTX 660'ın uzunluğu 24 cm. Forumda biraz araştırdım ve GTX 660'ın bazı kasalara sığmayabileceği söylendiğini gördüm, bu ne kadar doğrudur? Eğer kasanın içinin fotoğrafını atmamı isterseniz atabilirim. Şimdiden teşekkürler...

Edit: Ayrıca 600W'luk bir güç kaynağı yerine SilverStone'un 500W 80+ Güç Kaynağı da yeterli olur mu? Ekran Kartının Güç gereksinimleri -->

Max Power
140 Watts
PSU
450 Watt & 33 Amps
Power Connector
1x 6-pin
Silverstone ST50EF 500W 80+ Özellikleri --> SilverStone Technology Co., Ltd.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 660 artık alınmaz. Üzerine kaç farklı nesil geldi o kartın. Rx460, GTX1050 falan bakın onun yerine. 500 değil 400 bile alabilirsiniz. Güç konusunu sıkıntı etmenize gerek yok, elinizdeki güç kaynağı yetmez tabii o ayrı.

Kasanızın modelini bilmeden kaç cm desteklediğini de bilemeyiz. Ekran kartı takılı iken fotğrafını atarsanız, tahmin edebiliriz. Büyük ihtimal sığacaktır ama. Görece küçük kasalar bile nereden baksanız 27cm destek sunuyor en kötü.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı