Intel HD 4600 ile hangi oyunları oynayabilirim?

Adion

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Lüleburgaz
Daha fazla  
Arkadaşlar ekran kartımı (GTX 970) CW sorunu yüzünden garantiye gönderdim. En geç önümüzdeki hafta gelecek. O zamana kadar işlemcimin içindeki GPU ile kalacağım. Neler yapabilirim? Hangi oyunları oynayabilirim? Biostan 64 MB'dı belleği 1 GB'a çıkardım. Far Cry 3, Goat Simulator vs. denedim açılması bile dona dona. Lol, cs go falan oynayabilirim herhalde. Onun dışında neler oynayabilirim? Ayrıca yapmam gereken başka bir ayar var mı? Driver falan kurmadım kurmam gerekiyor mu? Son olarak da 2 GB versem daha fazla performans verir mi? Şimdiden teşekkürler. :)

Driver kur. Ve benle ayni kaderdesin. Çoğu oyunu denedim yani eşittir çöp. Half life 1 serisini bitirmediysen onlara başla derim. Blue shift opforce vs.

Son düzenleyen: Moderatör:
Işlemcinin modeline de bağlı açıkçası. Tam model numarasını hatırlamıyorum ama i5 işlemci ile ben ayarları düşürerek stabil şekilde oynamıştım LoL.

4600 ile bf4 bile oynayabilirsin ;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sen ise lol düşünüyosun;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bence rahatlıkla oynarsın :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Driverlerini kurduktan sonra şu oyunları test edebilme imkanın var mı hocam?

• Silkroad Online
  • Karahan Online
Tamam hocam ederim. Bu gece olmazsa bile yarın söylerim sonuçları size. :)
4600 ile bf4 bile oynayabilirsin ;
Sen ise lol düşünüyosun;
bence rahatlıkla oynarsın :)
Hocam az önce Goat Simulator'de yetersiz video ram hatası alınca korktum. Sağolun driveri yükleyeyim. Bir kaç oyunu test edeceğim. Forumda olan bir HD 4600 test konusu var fakat fotoğrafları silinmiş. Fraps'ın test bölümü ile test edersem bir sorun olmaz değil mi?

Tamam hocam ederim. Bu gece olmazsa bile yarın söylerim sonuçları size. :)

Hocam az önce Goat Simulator'de yetersiz video ram hatası alınca korktum. Sağolun driveri yükleyeyim. Bir kaç oyunu test edeceğim. Forumda olan bir HD 4600 test konusu var fakat fotoğrafları silinmiş. Fraps'ın test bölümü ile test edersem bir sorun olmaz değil mi?
En yakın performans değerini fraps veriyor diye biliyorum. Yani bir sorun olmaz.

Far Cry 3 kasması biraz garip geldi. Çünkü ben i5 2410m'deki HD 3000 ile ayarları low'a çekerek HD çözünürlükte 20 fps'de olsa açıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı