HD 7770 ile Hangi Oyunları Oynayabilirim?

R7'ye yeter PSU. Pcı express girişi varsa uyumludur. Alabilirsin. Anakartını biraz eski sandım da ondan. :D İlla ben daha çok performans istiyorsan 7790 al. Ama ben önerilerimi söyledim. Hem 7790 bütçeni de aşıyor. Karar senin.
teşekkür ederim bana battlefield 3 ü oynatsın yeter multide orta ayarda oynatır gibi de geliyor bu kart görecez artık :)

bu akşam iftardan sonra gold a gideceğim sadece orada var 224 tl ama onlarda başka mağzasıdan getirecekler yarın veya ondan sonraki gün pc ye takmış olurum heralde.

Sen bilirsin. :D Hayırlı olsun şimdiden. Oyun testlerini atarsın.
teşekkür ederim, sen bilirsin derken bu kart bana battlefield 3 ü orta düşük ayarda kesinlikle rahat oynatmazmı ? bi katı alayım testleri atmaya çalışırım şuanda hd5450 ile nfs mw2 yi oynuyorum:).

Son düzenleme:
Yok yani bütçeni ben vatana göre ayarlamıştım da ondan dedim. Sen merak etme battlefield 3'ü orta seviyede çok güzel oynarsın. Bekliyorum testleri :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı