HD 7770 ile Hangi Oyunları Oynayabilirim?

Poseid

Hectopat
Daha fazla  
@Silinen üye, senin bir konunda HD 7750 ve Corsair VS450 aldığını okumuştum. Bende de senin sistemine yakın bir sistem var ancak ekran kartı ve PSU'yu daha almadım ama almayı düşünüyorum. Sen o sistemle Battlefield 3'ü hiç oynadın mı? Ona benzer oynadığın oyun varsa hangi ayarda olduğunu söylersen gerçekten çok iyi olur. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Poseid Öncelikle geç cevap verdiğim için kusura bakma. Eğer işlemcin benim ki kadar düşük değilse sağlam bir işlemci ise BF3 i Ultra'da çok rahat takılmadan oynarsın benim işlemci darboğaz olduğu halde BF3 High'da çok rahat oynadım işlemci sağlam olsaydı Crysis 3 high'da açıyordu işlemci darboğaz olmaz ise yani işlemcin sağlamsa her oyunu rahat oynarsın.

@Poseid Öncelikle geç cevap verdiğim için kusura bakma. Eğer işlemcin benim ki kadar düşük değilse sağlam bir işlemci ise BF3 i Ultra'da çok rahat takılmadan oynarsın benim işlemci darboğaz olduğu halde BF3 High'da çok rahat oynadım işlemci sağlam olsaydı Crysis 3 high'da açıyordu işlemci darboğaz olmaz ise yani işlemcin sağlamsa her oyunu rahat oynarsın.
islemciniz nedir ?

islemciniz nedir ?
intel pentium dual core e5500 psu olarak zalman zm500 le var şuanda

Önemli değil.Cevabın için teşekkür ederim,işlemcimi yukarıda yazdım sence o işlemci ile orta ayarda oynarmı ? Asus Hd7790 Directcu 2 Gddr5 1Gb 128Bit Amd Radeon Dx11.1 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar hd7770 i hiçbir yerde bulamayınca bende alternatif ararken bunu buldum bu ekran kartına işlemcim darboğaz yaparmı

Son düzenleme:
intel pentium dual core e5500 psu olarak zalman zm500 le var şuanda

Önemli değil.Cevabın için teşekkür ederim,işlemcimi yukarıda yazdım sence o işlemci ile orta ayarda oynarmı ? Asus Hd7790 Directcu 2 Gddr5 1Gb 128Bit Amd Radeon Dx11.1 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar hd7770 i hiçbir yerde bulamayınca bende alternatif ararken bunu buldum bu ekran kartına işlemcim darboğaz yaparmı
Bende e4600 var hd7790'nı bende almayı düşüyorum darboğaz olmayacaktır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı