Intel HD 530 Kullanmak İşlemciye Zarar Verir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Al_capone

Hectopat
Daha fazla  
RX 480'li PC topluyorum fakat 4 GB modeli 1-2 ay, özel soğutmalı 10-20 gün sonra çıkacak deniyor. Ben de bu sürede en azından bilgisayarım olsun diye ekran kartını takmadan bilgisayarı kurayım, iyi kötü beni bie süre idare eder. Max Payne, CS:GO falan oynarım ama aklımdaki soru şu; ben işlemcinin grafik kartı HD 530'u kullanacağım için işlemciye çok yüklenecegim. Bu işlemciye zarar verir ve ömrünü kısaltır mı? Ekran kartini sonradan takmak sikinti olur mu? Bazi yerlerde ekran kartini sonradan takinca format gerekiyormus dogru mu? Moderatorler acil yardım ederlerse sevinirim çok zamanım yok.
received_10207022492588370.jpeg

Firma işlemciyi ve içindeki grafik birimini kullanasınız diye üretmiş. HD 530 kullandınız diye işlemciye zarar gelmez. Sürücüleri doğru şekilde kaldırıp ekran kartını monte ederseniz sorun yaşamazsınız. Bu durumda format da gerekmez. Sürücü silip kurma ile uğraşmayayım diyorsanız sıfırdan kurulum yaparsınız, size kalmış. Vakit kaybı olur.

• Beğen
İfadeler: BpK
Firma işlemciyi ve içindeki grafik birimini kullanasınız diye üretmiş. HD 530 kullandınız diye işlemciye zarar gelmez. Sürücüleri doğru şekilde kaldırıp ekran kartını monte ederseniz sorun yaşamazsınız. Bu durumda format da gerekmez. Sürücü silip kurma ile uğraşmayayım diyorsanız sıfırdan kurulum yaparsınız, size kalmış. Vakit kaybı olur.
Ben de arkadaş gibi yapacağım fakat sürücüleri doğru kaldırırsınız sorun çıkmaz demişsiniz. Nasıl kaldırmam gerektiğini anlatan bir konu veya video var mı? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı