Intel HD 530 Sistemi RX470 ile Yükseltmek

Naklov

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar forumdaşlar. Şu anda Intel i5 6600 kullanıyorum, yeni RX 470 aldım ve kasama taktım. Sizce Intel HD Graphics sürücüsünü kaldırmalı mıyım? Yoksa güncel sürücü yükleyip bırakmalı mıyım? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağlıklı bir şekilde geçiş yapabilmeniz için; kartı takmadan önce DDU ile Intel sürücüsünü "kaldırma işleminden sonra bilgisayarı kapat" (yeni donanım ekleme olarak belirtiliyor) seçeneği ile kaldırmalısınız. Bilgisayar kapanınca yeni kartı takmalı ve açıldığında AMD sürücüsünü yüklemelisiniz.

Sağlıklı bir şekilde geçiş yapabilmeniz için; kartı takmadan önce DDU ile Intel sürücüsünü "kaldırma işleminden sonra bilgisayarı kapat" (yeni donanım ekleme olarak belirtiliyor) seçeneği ile kaldırmalısınız. Bilgisayar kapanınca yeni kartı takmalı ve açıldığında AMD sürücüsünü yüklemelisiniz.
Anladım hocam peki ben kartı taktım tekrar çıkarıp dediklerinizi yapıp tekrar mı takayım ?

Dediğim şekilde yaparsanız işi sağlama almış olursunuz, çıkarmadan yapsanız da sisteme bir zarar gelmez. Maksat protokole uymak. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı