Intel HD 5500 DSDT Yamalama

Yazmıyor Fotoğrafı :
IMG_0176.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
DVMT Belleğini varsayılan olarak 32MB'a getirecektim. Ama BIOS'unuz tanınamıyor.
Hangi program ile

ADIM 2.1 Stolen Memory sorunu geçmek için yama uygulamak

Bunun için AppleIntelBDWGraphicsFramebuffer binary dosyasını yamalamak gerekiyor.

Kod:
Find 39CF763C and replace it with 39CF773C.
Bu yamadan sonra ( Teoride ) BIOS ayarlarını değiştirmek zorunda değilsiniz.
Bunu test etmek için HD5000 için ig-platform-id girip deneyebilirsiniz.
Eğer problem ile karşılaşırsanız AppleIntelBDWGraphicsFramebuffer binary. içindeki Framebuffer verilerini modifiye yapabilirsiniz. Bu bağlantıda nasıl yapacağınız anlatılıyor.
Framebuffer data extracted from AppleIntelBDWGraphicsFramebuffer binary | FireWolf Pl.ADIM 2.1 Stolen Memory sorunu geçmek için yama uygulamak

Bunun için AppleIntelBDWGraphicsFramebuffer binary dosyasını yamalamak gerekiyor.

Kod:
Find 39CF763C and replace it with 39CF773C.
Bu yamadan sonra ( Teoride ) BIOS ayarlarını değiştirmek zorunda değilsiniz.
Bunu test etmek için HD5000 için ig-platform-id girip deneyebilirsiniz.
Eğer problem ile karşılaşırsanız AppleIntelBDWGraphicsFramebuffer binary. içindeki Framebuffer verilerini modifiye yapabilirsiniz. Bu bağlantıda nasıl yapacağınız anlatılıyor.
Framebuffer data extracted from AppleIntelBDWGraphicsFramebuffer binary | FireWolf Pl.

Bu Yöntemi yapabilrmisiniz

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı