Intel HD 630 devreye sokma

buzdolabi102

Kilopat
Makaleler
1
Bilgisayarımdan aygıtlara bakınca Intel HD 630 yüklü olmadığını gördüm. Sadece GTX 1060 6 GB yüklü olduğu gözüküyor ve İnternetten video izleme olsun boşta 44 derece gibi bir değerde. Ben Intel HD 630 devre sokarsam ne gibi değişikler olur? Devreye sokmalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun için monitör kablosunu anakarta takmanız lazım. Lakin bu durumda da NVIDIA ayarları açılmayabilir. Yine oyunların da HD Graphics ile çalışması gibi sorunlarla boğuşmak zorunda kalabilirsiniz.

44 derece normal bir değer. Bilgisayarların çalışma sıcaklıkları konusunda bilgi edinmenizde fayda var.

Bunun için monitör kablosunu anakarta takmanız lazım. Lakin bu durumda da NVIDIA ayarları açılmayabilir. Yine oyunların da HD Graphics ile çalışması gibi sorunlarla boğuşmak zorunda kalabilirsiniz.

44 derece normal bir değer. Bilgisayarların çalışma sıcaklıkları konusunda bilgi edinmenizde fayda var.

nvdia denetim masası ayarlarından bunu halledebilirisiniz

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı