Intel HD CS:GO renk ayarı nasıl yapılır?

Revivmeooi

Hectopat
Laptopumda harici AMD ekran kartı bulunuyor fakat canlı renk ayarı yapmam için Intel HD grafik kontrol panelinden yapmam gerekiyor sanırım. Ayarlarla oynamama rağmen hiçbir değişiklik hissetmedim yardımcı olabilecek var mı?

1606060765759.png

Özel 1 olan yaptığım ayarlar fakat geçince etkin yazıyor ama hiçbir değişiklik olmuyor.

Ekran kartının kendi yönetim paneline girin. Yaptığınız ayarlar oyun Intel HD kartını kullanırsa geçerli olur. Fakat oyun hariciyi kullanıyordur.

Ekran kartının kendi yönetim paneline girin. Yaptığınız ayarlar oyun Intel HD kartını kullanırsa geçerli olur. Fakat oyun hariciyi kullanıyordur.
Hocam oyun hariciyi kullanıyor fakat siyah bar kaldırma ayarını da Intel HD panelinden yapmıştım. AMD panelinde renk ayarları ile ilgili bir şey bulamadım.

Doygunluk ayarından bahsediyorsunuz sanırım.

Laptopumda harici AMD ekran kartı bulunuyor fakat canlı renk ayarı yapmam için Intel HD grafik kontrol panelinden yapmam gerekiyor sanırım. Ayarlarla oynamama rağmen hiçbir değişiklik hissetmedim yardımcı olabilecek var mı?

Eki Görüntüle 746772

Özel 1 olan yaptığım ayarlar fakat geçince etkin yazıyor ama hiçbir değişiklik olmuyor.

Dosya Ekleri

• resim_2020-11-22_191138.png
    resim_2020-11-22_191138.png
    650,6 KB · Görüntüleme: 1.284

Eki Görüntüle 746772

Hangi ayarları değiştirdiniz?

Geri
Yukarı