İntel HD Graphics 3000 Windows 10 kurulur mu?

Emre42

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda İntel HD Graphics 3000 var ve başka ekran kartım yok. Windows 10 kursam sorun çıkar mı? (Laptop kullanıyorum.)

Sistem gereksinimleri burada var. Diğer özelliklerin nedir ? Rahatlıkla kurabileceğini düşünüyorum.
Windows 10 Sistem Gereksinimleri Açıklandı - Technopat
Burada yükseltme ve kurulum rehberleri var.
Windows 10 Yükseltme Rehberi - Technopat
Windows 10 İndirme Rehberi - Technopat
UEFI Windows 10 Kurulum Rehberi - Technopat
İşlemci: Intel® Core™ i3-2350M 2.30GHz 3MB
Yonga Seti: HM65
Bellek: 4GB DDR3
Ekran: İntel HD Graphics 3000
Ağ bağdaştırıcı: Broadcom 802.11 n

Eksik birşey yazdım mı bilmiyorum. Söylerseniz eklerim yine.

Birşey daha var aklıma takılan. Laptopun altında etiket var ama OEM değilde OA MEA yazıyor. Bu anahtarla Windows 10 10586 sürümünü etkinleştirebilir miyim? Cevabını burada alabilir miyim yeni başlık mı açmalıyım?

Birşey daha var aklıma takılan. Laptopun altında etiket var ama OEM değilde OA MEA yazıyor. Bu anahtarla Windows 10 10586 sürümünü etkinleştirebilir miyim? Cevabını burada alabilir miyim yeni başlık mı açmalıyım?
Bilmem ama biosun içinde gömülü bir anahtar var onu öğrenebilirsiniz. Forumda konusu var galiba.

Selam öncelikle intel hd grapichs 3000 nin şuanda windows 10 için driver desteği bulunmuyor kurmanı tavsiye etmem bende de var sorunlar yaşıyorum windows 7 ye geri dönmek zorunda kaldım ama tercih sizin tabiki.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı