Intel HD Graphics 620 güncellemesi

Efe_Deniz

Hectopat
Selamlar arkadaşlar, öncelikle kendimi tanıtayım ben Efe,
Bu günlerde ekran kartımı güncelledim ve dedim ki neden Intel Graphics ekran kartını güncellemiyorum ve boş bir şey olduğunu düşünüyorum her neyse normal ekran kartımı güncellemedim ve Intel HD Graphics 620'nin güncellenemediğini gördüm ve bana şu hatayı verdi.

Hata: Bilgisayarınızda özelleştirilmiş bir bilgisayar üreticisi sürücüsü yüklü. Intel® driver & Support assistant sürücüyü güncelleyemez. Özelleştirilmiş bilgisayar üreticisi sürücüsü yerine genel bir Intel® sürücüsünün yüklenmesi teknik sorunlara neden olabilir? Senin iletişim bilgisayar üreticisine bilgisayarınız için en son sürücü için.

Ve güncelleyemedim fakat güncellemek istiyorum eğer benimle aynı laptopa sahip olan varsa veya bu işlerden anlayan varsa laptopumun markası.
Acer Aspire E5-575G
Özellikleri;
i7 7500U işlemci 2.7GHz with Turbo Boost up 3.5GHz.
940MX 2 GB ekran kartı.
16 GB DDR4 Memory.
1000 GB HDD.
16 GB RAM (1x16)
Ayrıca dostlar şunuda söylemeliyim ki bilgisayarı alırken çok fazla maddi durumumuz yerinde değildi ve kurulumsuz getirttirdik yakın arkadaşımız olan bir bilgisayarcı bilgisayarı kendisi kurdu.

PC'de ana ekranda sürekli takılma var mı? Aygıt yöneticisini açıp görüntü bağdaştırıcıları kısmının ekran görüntüsünü atar mısın?

PC'de ana ekranda sürekli takılma var mı? Aygıt yöneticisini açıp görüntü bağdaştırıcıları kısmının ekran görüntüsünü atar mısın?
Dediğini anlamadım ama ben yinede atayım sürekli ekranda o hata takılı değil İntel HD Graphics 620 grafik kartını indirmek istediğimde ve içindeki "igxpin.exe" adlı dosya ile güncellememi geliştirecekken böyle bir hata veriyor ve güncellemiyor.

Dosya Ekleri

• 620.png
    620.png
    53,7 KB · Görüntüleme: 38

Geri
Yukarı