Intel HD Graphics 620 sistemde GTA 5 kasıyor

thegoodmorgan

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba! Problemim var olan konulardan çok değişik çok araştırdım ama bulamadım. Şöyle ki:
Benim PC HP. Birkaç senedir GTA 5 oynuyorum ve kasma sorunu yoktu. Geçen sene birden başladı. Çok uğraş sonucu dün başardım(her şeyi güncelledim aklınıza gelebilecek) ve bayağı bir oynadım. Bugün bakayım dedim yine kasıyordu. Tüm forumları okudum tüm her şeyi denedim ve fark ettim ki sadece benim şarkılarımı radyoda çalmaya başlayınca korkunç derecede kasma oluyor. Bunun özel bir sebebi var mı veya çözümü? Gerçekten ilk defa görüyorum.
Bilgisayar özelliklerini belirttim her mesaj için şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 73
  • 2.jpg
    2.jpg
    46,8 KB · Görüntüleme: 69
  • 3.jpg
    3.jpg
    50,7 KB · Görüntüleme: 70
Herkese merhaba! Problemim var olan konulardan çok değişik çok araştırdım ama bulamadım. Şöyle ki:
Benim PC HP. Birkaç senedir GTA 5 oynuyorum ve kasma sorunu yoktu. Geçen sene birden başladı. Çok uğraş sonucu dün başardım(her şeyi güncelledim aklınıza gelebilecek) ve bayağı bir oynadım. Bugün bakayım dedim yine kasıyordu. Tüm forumları okudum tüm her şeyi denedim ve fark ettim ki sadece benim şarkılarımı radyoda çalmaya başlayınca korkunç derecede kasma oluyor. Bunun özel bir sebebi var mı veya çözümü? Gerçekten ilk defa görüyorum.
Bilgisayar özelliklerini belirttim her mesaj için şimdiden teşekkürler.

Adı üstünde dahili ekran kartı kasması gayet normal.

Radyo çalmadığı zaman yağ gibi akıyor oyun o konuda hiç sıkıntı yaşamadım. Bunun ekran kartı ile mi ilgisi var o zaman? Aslında radyo öyle çok önemli değil ama bu benim ilgimi çekti ve ne ile ilgili merak ediyorum doğrusu.

Çözüldü.
Ekran kartını güncelleyip bilgisayarı yaklaşık 2 saat kapalı bıraktım ve oyun artık kasmıyor. Hem ekran kartı hem de ısınma sorunu bir aradaymış. Yardımlar için teşekkürler.

Geri
Yukarı