Çözüldü Intel HD 620 Sistemim GTA 5 açar mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
i5 6400 içinde bulunan entegre GPU Intel HD 530 ile 8 GB DDR4 2400MHz RAM kullanarak GTA V oyununu korsan olarak en düşük ayarlarda 720P çözünürlükte oynamıştım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oyun ayar menüsünden kontrol edilemeyen ayarlar için de videodaki gibi oyunun settings.xml dosyasını düzenlemiştim. Oyunları hikaye için oynuyorsanız benim gibi, geçmişte beni tatmin etmişti. 😅 4 GB RAM sıkıntı çıkartabilir ama denemeye değer diye düşünüyorum. Herkesin gelir durumu eşit değil maalesef.

i5 6400 içinde bulunan entegre GPU Intel HD 530 ile 8 GB DDR4 2400MHz RAM kullanarak GTA V oyununu korsan olarak en düşük ayarlarda 720P çözünürlükte oynamıştım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
oyun ayar menüsünden kontrol edilemeyen ayarlar için de videodaki gibi oyunun settings.xml dosyasını düzenlemiştim. Oyunları hikaye için oynuyorsanız benim gibi, geçmişte beni tatmin etmişti. 😅 4 GB RAM sıkıntı çıkartabilir ama denemeye değer diye düşünüyorum. Herkesin gelir durumu eşit değil maalesef.

Sıkıntı gelir değil yakında canavar bir PC toplayacağım zaten eski PC'de açar mı diye sormuştum olursa yeni PC alınana kadar 10 saat kadar oynamayı düşünüyordum.

Geri
Yukarı