Intel HD Graphics denetim masasında yazılar gözükmüyor

heymenchil

Hectopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Öncelikle selamlar i5 4200M işlemcili bir bilgisayarım var tüm aygıtlarımı hep son sürücülerinde tutarım ama son 6 aydır bir sorunlar karşılaşıyorum. Sürücüyle alakalı olduğu düşünüyorum ama silip yüklesemde olmadı denetim masasında yazılar gözükmüyor. Buna çözüm bulamadım HD Graphics 4600. Bu arada CS oynuyorum renk dolgunluğunu açmak istiyorum ama açamıyorum :(

Screenshot_2.png
Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arayüz farklı olmalı. Sürücü bulma aracı kullandın mı? DDU ile Intel ve Nvidia kaldırıp sistemi yeniden başlat. Sonra Intel sayfasından güncel sürücüyü indir yükle ve sistemi yeniden başlat. Sonra Nvidia sürücünü yükleyip kontrol et.
Demek istediğinizi anlayamadım :(

Son düzenleyen: Moderatör:
DDU yani Display Driver Uninstaller demek. Kısa bir araştırma ile indirebilirsin. Bu aracı çalıştırıp Intel ve Nvidia ekran kartını kaldırıyorsun ve sistemi yeniden başlatıyorsun. Sonra güncel olacak şekilde ilk Intel sonra Nvidia sürücünü yüklüyorsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı