Intel HD Graphics İçin Oyun Önerisi

Cuphead ve Hotline Miami gibi güzel oyunlar da var. Hikayesi daha iyi olan ise Bastion, Transistor, Undertale gibi oyunlar var. Stardew Valley gibi sürükleyici oyunlar var. Güçlü bilgisayarın yok diye oyun oynayamazsın diye bir kaide yok.

Counter Strike:Global Ofensive benim gibi 800-600 ayarlarda 27 fps 26 fps arasında gelip giden ayrıca arasıra drop yemeyi göze alaraktan csgoyu tercih edebilirsin Growtopia ya da bir bak derim.

• İşlemci: Intel Atom CPU Z375F 1.33 GHz
  • RAM: 2 GB
  • Ekran kartı: Intel HD Graphics
  • İşletim sistemi: Windows 10 Home Single Launge 32 Bit
Bende de benzer bir sistem var ve bence sen cs 1.6 half life gibi Valve ın eski oyunlarından oyna benim sistemim şu

2gb ram
İntel hd graphics
Windows 10 Home Single 64 Bit
İşlemcim 1.6 Ghz

Ve bende minecraft kasıyor

bende aynı durumu yaşıyorum ama işlemcim seninkinden iyi :D neyse oyunlar şunlar bu arada sayacaklarımın hepsini düşük ayarlarda kullan yüksekte kasmazsa bile yoksa laptobun patlar -left 4 dead
-left 4 dead 2 -modern combat versus
-Brawhalla
-legue of legends
-BLOCKPOST
-Undartale
-Roblox
-Minecraft (1.14 üstü önermem)
-Max Payne 1
-Max Payne 2
-Gta vc
-Gta Sa
(lütfen işlemcini yenilet ve 64bit yap 34 bit devri kapandı yakında 336 bit çıkcak)
-Call of duty 1,2
-Far cry
-Far cry 2
-Seruoıs Sam 2 (yanlış yazdım googleye yaz doğrusu çıkar)
-Among Us
-Surviv.io (2D oyun googlede tarayıcı şekilde oynarsan kasacaktır steamdan beleşe indir ayarları düşüğe at )
şimdilik bukadar daha fazlasını istiyorsan yanıt verirsin eğer görürsem sayarım
bende aynı durumu yaşıyorum ama işlemcim seninkinden iyi :D neyse oyunlar şunlar bu arada sayacaklarımın hepsini düşük ayarlarda kullan yüksekte kasmazsa bile yoksa laptobun patlar -left 4 dead
-left 4 dead 2 -modern combat versus
-Brawhalla
-legue of legends
-BLOCKPOST
-Undartale
-Roblox
-Minecraft (1.14 üstü önermem)
-Max Payne 1
-Max Payne 2
-Gta vc
-Gta Sa
(lütfen işlemcini yenilet ve 64bit yap 34 bit devri kapandı yakında 336 bit çıkcak)
-Call of duty 1,2
-Far cry
-Far cry 2
-Seruoıs Sam 2 (yanlış yazdım googleye yaz doğrusu çıkar)
-Among Us
-Surviv.io (2D oyun googlede tarayıcı şekilde oynarsan kasacaktır steamdan beleşe indir ayarları düşüğe at )
şimdilik bukadar daha fazlasını istiyorsan yanıt verirsin eğer görürsem sayarım
Haaa bide windowsunu win 7 yap veya lunix yap pcnin kasması gider biraz

Yeni konular

Geri
Yukarı