Intel HD Graphics İçin Oyun Önerisi

• İşlemci: Intel atom CPU Z375F 1.33 GHz
  • RAM: 2 GB
  • Ekran kartı: Intel HD Graphics
  • İşletim sistemi: Windows 10 Home Single launge 32 Bit

Bende de Intel HD Graphics 4 RAM Intel i5 var Stardew Valley sorunsuz açıyor onu tavsiye edebilirim pixel pixel olduğu içinde çok kasmaz oyunun hikayeside genişliyor yıl atladıkça

Tek sorunu güçsüz PC'lerde beyaz ekran geliyor bende çok nadir geliyor onun içinse alt+enter basman gerekiyor tam ekrandan çıkıyor ve düzeliyor sonra bir daha basıp tam ekran da oynayabilirsin ama maalesef oyun 24 TL ve Minecraft gibi oyunlarda bekleme!
Bırak huzura kavuşsun, hurdaya dönmüş bilgisayarı hala oyun oynamak için kullanma bi zahmet. Makineye yazık.
ekonomi böyleyken pc alabilirmi belki durumu kötü

Adam oyun oynamak istiyor.
Ve sende yüzüne gelip "bırak PC öleli yıllar olmuş" diyorsun.
Adamın derdi oyun oynamak, PC'cinin ne halde olduğunu öğrenmek değil.

İnsanlar 1,2 oyun yazıp gidiyorlar.
Bende her gördüğüm "düşük sistem gereksinimli" konuya dev bir liste yaparım.
Bazıları geri dönüş yapıyor ama bazıları konu terk edip gidiyor.

Zaten çoğu düşük sistem gereksinimli oyun isteyenlerde seni görüyorum :D

Meslek edindim bunu.
Ama bazen yazmak istediğim olmuyor, onca yazıyorum herif dönüp bakmıyor bile, üzücü.
Gene de temel amacım çöp PC de bile oyun oynanılabileceğini insanlara aşılamak.

Aslında gerçekten doğru söylüyorsun. Çöp PC diyorlar ama çok fazla oyun oynatabiliyor yardım ediyoruz bakmıyorlar bile.

Bende de Intel HD Graphics 4 RAM Intel i5 var Stardew Valley sorunsuz açıyor onu tavsiye edebilirim pixel pixel olduğu içinde çok kasmaz oyunun hikayeside genişliyor yıl atladıkça.

Tek sorunu güçsüz PC'lerde beyaz ekran geliyor bende çok nadir geliyor onun içinse alt+enter basman gerekiyor tam ekrandan çıkıyor ve düzeliyor sonra bir daha basıp tam ekran da oynayabilirsin ama maalesef oyun 24 TL ve Minecraft gibi oyunlarda bekleme!

Ekonomi böyleyken PC alabilir mi belki durumu kötü.

Bu fakirlik duyarından bıkmadınız mı? 3000-4000 TL civarına al bir ofis laptopu çok uzun süre işini görür, oyun oynatır. Herkes on binlerce liralık sistem alacak diye bir şey yok.

Geri
Yukarı