Intel HD Graphics ile çift monitör kullanılır mı?

cepnid

Femtopat
Daha fazla  
Elimde Intel HD Graphics 4000 ekran kartlı bir laptop var RAM 4 GB yanılmıyorsam, bu laptopa 2. bir monitör bağlayarak bir ekranda kod yazıp diğerinde Discord kullanımı veya video izleme gibi şeyler yapabilir miyim? Bu konularda pek bilgim yok bu monitör bağlama işlemciyle vs. ilgiliyse eğer işlemci de Celeron 1.6 GHz. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Denemeyin elinizde kalır (!)

Teoride yaparsın ama üstte ki arkadaşın dediği gibi o işlemci işletim sistemini zor çalıştırıyor zaten. Bir yandan video açıkken bir yandan kod yazmanız çok zor.

Şu an monitör baglı degılken rahat sekılde vıdeo acıkken yazıp calıstırabılıyorum da monitör baglayınca nasıl olur diye merak etmiştim.

Elimde Intel HD Graphics 4000 ekran kartlı bir laptop var RAM 4 GB yanılmıyorsam, bu laptopa 2. bir monitör bağlayarak bir ekranda kod yazıp diğerinde Discord kullanımı veya video izleme gibi şeyler yapabilir miyim? Bu konularda pek bilgim yok bu monitör bağlama işlemciyle vs. ilgiliyse eğer işlemci de Celeron 1.6 GHz. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
SSD alırsan daha iyi olur.

Hocam o PC kod programı çalıştırır mı?

Geri
Yukarı