Intel HD Graphics ile oyun oynanır mı?

sahrea

Femtopat
Daha fazla  
Sistemim Intel i5 2400 RAM'im 6 GB DX 9 destekleyen bir ekran kartı Intel HD Graphics bir modeli yok direk böyle yazıyor. 1050'li sistemim patladıktan sonra bunu takmışlar tamir ederken şimdi bununla Valorant falan atamam değil mi? 32 MB kart.

Sistemim Intel i5 2400 RAM'im 6 GB DX 9 destekleyen bir ekran kartı Intel HD Graphics bir modeli yok direk böyle yazıyor. 1050'li sistemim patladıktan sonra bunu takmışlar tamir ederken şimdi bununla Valorant falan atamam değil mi? 32 MB kart.
Atamazsınız hocam maalesef. Oyun açılmaz, açılsa bile çok keyifsiz olur.

Hocam maalesef ekran kartı takmamışlar işlemciden alıyorsunuz ve evet Valorant falan atılmaz

Hocam İ7 3. Nesil ve 8GB ramle ben de bir HD Graphics kullanıcısıyım. Ancak Valorantı rahat oynuyorum. Maksimum 80 e sabitli fps ve 50 ile 80 arasında gidip geliyor, bazen anlık drop yiyorum sadece. Onun harici; Witcher 2, AC2,AC Revolations, AC3,AC4 Black Flag, AC Rogue, AC Liberation, Batman Arkham Origins, Batman Arkham City ve daha sayamayacağım kadar oyun bitirdim. Hocam biraz düşük fps lere alışırsanız oynarsınız.

Geri
Yukarı