Intel HD Graphics sürücüsü sadece Windows 7'de düzgün çalışıyor

Kskdo

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 8.1, Nvidia GeForce GT 420M, Intel i3 1st Gen, 0,5 TB Harddisk
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
450 GB Harddisk
Ekran kartı
Intel HD Graphics, NVIDIA GeForce GT 540M
İşlemci
Intel i5 2. Nesil 2.30 GHz
Windows 7 bilgisayarıma format atacaktım. Hazır format atıyorum güncelleme de yapayım dedim Windows 10 yükledim temiz kurulum ile. Her şey güzeldi ta ki "Intel HD Graphics" ekran kartının sürücüsünü kurana kadar. Kurduktan sonra ilk 5-10 saniye normaldi. Sonra çözünürlük düştü, ve bir anda ekran karardı. Bilgisayarı yeniden başlattım. Windows logosu falan çıktı işte. Hoş geldiniz ekranında yine ekran karardı. Bende yedek bilgisayarımdan Windows 7 USB'si hazırlayıp 7'ye geri döndüm. Ama bu ekran kararması olayının çözümü ne olabilir?

Haa bu arada, Windows 8.1 ve 11'i de denedim. Hepsinde aynı sorun var. Windows 7 üstü tüm sistemlerde bu sorunu yaşıyorum.

Hala cevap arıyorum. Steam Windows 7 için çalışmayı 180 gün sonra durduracakmış. Oyunlarımı oynamaya devam etmek istiyorum. En azından ekran kartı düzgün çalışan bir ISO linki verin.

Son düzenleme:
Kaanki senin ekran kartı yook ki cano işlemci paylaşımlı ekran kartı oluşturmuş o ekran kartı olmuyor onunla oyun oynayamazsın fazla ama önerim şu Windows 10 kur amnaaağ söyleyeyim o ekran kartı sandığın şey Windows 7 için en son güncelleme ve muhtemelen laptop kullanıyorsun tahminen. Ne yap biliyorsunmu HD Graphics devre dışı bırak sorun çözülür ama 1280 1024 çözünürlük olur Max.

Yeni konular

Geri
Yukarı