Intel HD Graphics Valorant kaldırır mı?

HD 4000 ile Valorant'ı 50-55 FPS arası oynuyorum ama sizin iGPU ekran kartınız DX11 desteklemiyor maalesef.
DX10 işlemcilerde DX11 oyunları açmakla ilgili bir video buldum şuan onu denicem

GT 730 directX12 destekleyen bir ekran kartı. Iyi bir ekran kartı olmasada HD 2000 yerine ilaç gibi gelir. Siz Ekran kablosunu İşlemciye mi taktınız yoksa Ekran Kartına mi?
Normalde ekran kablosunu ekran kartına takardım ama bir kaç gün önce ekran kartına taktığımda görüntü vermedi oyüzden işlemcide kullanıyorum şuan ekran kartım tamirde

Intel HD Graphics Valorant kaldırır mı? Graphics'in yanında herhangi bir sayı yazmıyor sadece Intel HD Graphics yazıyor. Oyuna girmeye çalıştığımda görseldeki hatayı veriyor. Kastırsa bile açmasını istiyorum ekran kartım birkaç güne gelecek en azından poligonda alıştırma vs. yapayım.

Eki Görüntüle 1797161

Kanka degişken sürücü yüklü degil.

Hocam bunu deneyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zaten ekran kartımla en az 100 150 FPS'i görüyordum şu an ekran kartım NVIDIA GT 730 poligonda 30 FPS alsam bile yeter bana.

Poligonda 30 FPS oynatabilir ancak özellik aşamasını geçmek lazım. Onun içinde biraz araştırma yapmak gerekir. İllaki yapanlar vardır. Ekran kartınızı gördüm o ekran kartı ile rahatlıkla o değerler alınır.

Bende bilmiyorum YouTube'dan bakabilirsin arkadaşımdada bu hata olmuştu degişken sürücü yüklemişti.
Arkadaşının işlemcisi neydi?

Poligonda 30 FPS oynatabilir ancak özellik aşamasını geçmek lazım. Onun içinde biraz araştırma yapmak gerekir. İllaki yapanlar vardır. Ekran kartınızı gördüm o ekran kartı ile rahatlıkla o değerler alınır.
Bir kaç video buldum onları deniyorum şuan olursa geri dönüş yapacağım

Hocam bunu deneyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
az önce attığınız videoyu deniyorum eğer olmazsa bunu deneyeceğim

Yeni konular

Geri
Yukarı