Intel HD630 Driver güncellemesi

DI4BLO

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba Intel'in kendi sitesinden Driver'ı kurmaya çalıştığımda "yüklemekte olduğunuz sürücü bu bilgisayar için doğrulanmamış. Lütfen bilgisayar üreticisine başvurarak uygun sürücüyü edinin." Diyor. HD630 Driver kısmında gözüküyor. Ne yapmalıyım nereden bulabilirim? Acer Aspire VX15.

Dosya Ekleri

• X1.png
    X1.png
    274 KB · Görüntüleme: 31
Arkadaşlar merhaba Intel'in kendi sitesinden Driver'ı kurmaya çalıştığımda "yüklemekte olduğunuz sürücü bu bilgisayar için doğrulanmamış. Lütfen bilgisayar üreticisine başvurarak uygun sürücüyü edinin." Diyor. HD630 Driver kısmında gözüküyor. Ne yapmalıyım nereden bulabilirim? Acer Aspire VX15.

Sürücü imzalamasını devre dışı bırak.

VGA kablo ile işlemcine(anakarta) bağla, monitöründeki HDMI veya DP kablonu ekran kartından çıkar.
Olmazsa sistem başlangıç ayarlarından sürücü imzalamasını devre dışı bırak.

Sürücü imzalamasını devre dışı bırak.

Nasıl yapacağım?

VGA kablo ile işlemcine(anakarta) bağla, monitöründeki HDMI veya DP kablonu ekran kartından çıkar.
Olmazsa sistem başlangıç ayarlarından sürücü imzalamasını devre dışı bırak.

Laptop kullanıyorum bir Driver için içini açmaya gerek var mı?

Video Windows 8 için ama Windows 10'da da işlem aynı. Sadece yeniden başlatmak biraz farklı. Shift'e basılı tutarken yeniden başlata basacaksınız. Elinizi shiftten çekmeyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Driverı manuel olarak kurmayı deneyebilirsin hocam.
Nasıl yani ? Aygıt yöneticisinden mi ?
Video Windows 8 için ama Windows 10'da da işlem aynı. Sadece yeniden başlatmak biraz farklı. Shift'e basılı tutarken yeniden başlata basacaksınız. Elinizi shiftten çekmeyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Windows 10'da o menüye nasıl ulaşacağımı bulamadım.
Tamamdır yeniden başlatıp 7'yi seçtim.

Son düzenleme:
Yalnız yine aynısı oldu

Tamamen uyguladım adımları ama olmadı yine.
Bunun bir yolu yok mu ? Uygulamaları düzgün kullanamıyorum. Driver booster'ı kurdum hala güncelleyemedim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı