Intel Driver & Support Assistant'ın gitmeyen güncellemesi

Luupus

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhabalar, işlemcimin en güncel şekilde kullanıp kullanmadığımı öğrenmek için Intel'in Support & assistant uygulamasını kullanıyorum. Fakat bu uygulamada bir tane güncellemeyi kaç defa kursam da hala 1 yeni güncellemeniz var şeklinde bana bildirim geliyor. Bunun sebebini bilen var mı?

Dosya Ekleri

• fdjhfkfd.png
    fdjhfkfd.png
    37,9 KB · Görüntüleme: 153
  • fggfgf.png
    fggfgf.png
    6,7 KB · Görüntüleme: 135
Intel Driver & Support Assistant biraz sorunlu. Mecbur kalmadıkça kullanılmasını önermem. Hani sen oradan güncellersin, güncellemen rağmen yine eski sürüm diye falan uyarı verir.

İşlemci modelin nedir?

Intel Driver & Support Assistant biraz sorunlu. Mecbur kalmadıkça kullanılmasını önermem. Hani sen oradan güncellersin, güncellemen rağmen yine eski sürüm diye falan uyarı verir.

İşlemci modelin nedir?
Intel i7 10750H. Peki güncelleştirmeleri denetleyeceğim başka bir uygulama var mı?

Intel i7 10750H.
Aşağıdaki linkten .exe olanı indirip direkt olarak kurulum yapabilirsin. Böylece Intel Driver & Support Assistant'a bakmadan en son sürümü kurmuş olduğundan emin olursun.
Bir üst sürümü de mevcut fakat beta sürüm, kurmanı önermem.

Kurduktan sonra yine Intel Driver & Support Assistant üzerinden tarama yaptığında güncellenmemiş olarak gözükebilir, buna takılma, sorunlu zaten.

Peki güncelleştirmeleri denetleyeceğim başka bir uygulama var mı?
Güvenilir bir sürücü denetleme yazılımı bilmiyorum maalesef.

Geri
Yukarı