Intel HM55 chipset CPU desteği

HM55 çipsete sadece 1. nesil işlemciler takılıyor İntel'in sitesine göre.
Uyumlu ürünler kısmından bakabilirsiniz.

HM55 çipsete sadece 1. nesil işlemciler takılıyor İntel'in sitesine göre.
Uyumlu ürünler kısmından bakabilirsiniz.
Bazı arkadaşlara göre voltaj ve BIOS önemli imiş. Nesil önemli değilmiş. 🤣

Bazı arkadaşlara göre voltaj ve BIOS önemli imiş. Nesil önemli değilmiş. 🤣
HM55 çipset değil arkadaşın ki büyük ihtimalle. HM65'i HM55 zannetmiş olabilir. Çünkü 2. nesil bir İ3 takılı cihazında. 2. Nesil ise HM65 destekliyor. 3. Nesil işlemcileri de destekliyor HM65 bu arada.

HM55 çipset değil arkadaşın ki büyük ihtimalle. HM65'i HM55 zannetmiş olabilir. Çünkü 2. nesil bir İ3 takılı cihazında. 2. Nesil ise HM65 destekliyor. 3. Nesil işlemcileri de destekliyor HM65 bu arada.
Yanlış yazmış olabilirim, eğer öyleyse özür dilerim. Bu arada yazılım sorunu çıkmaz karşıma, değil mi?

HM55 çipset değil arkadaşın ki büyük ihtimalle. HM65'i HM55 zannetmiş olabilir. Çünkü 2. nesil bir i3 takılı cihazında. 2. nesil ise HM65 destekliyor. 3. nesil işlemcileri de destekliyor HM65 bu arada.

Hocam orada ben de şaşırdım. Ama arkadaşın dediğine göre cevapladım ben. Sizin dediğiniz doğru. Ama BIOS güncellemesi isteyebilir.

Hocam orada ben de şaşırdım. Ama arkadaşın dediğine göre cevapladım ben. Sizin dediğiniz doğru. Ama BIOS güncellemesi isteyebilir.

Nereden bulabilirim BIOS güncellemesini? Exper'in kendi sitesine baktım ancak bulamadım.

Exper Ultranote A5B-321 diye biliyorum.
Hmm o zaman biraz zor hocam. Bilinen bir modele benzemiyor. Cihazınızın seri numarası ile arattınız mı şu siteden?

Yeni konular

Geri
Yukarı