Intel i3 6098P GTX 950 Sistem Oyun Performansı

Sen bilirsin. Obs daha iyi olur senin için.

Msaa 'yı açınca Vga ekranın sağ alt köşesinde hata alıyorum. Çözümü var mı ?
Msaa dışındaki ayarları açınca sıkıntı olmuyor.

Onun için ayrı bir konu açmalısın. Ve zaten kasan ayarda msaa. Buradaki arkadaşların tepkisi ve beğenmesinin sebebi ondan dolayı. Görünen o ki benim kart gayet iyi ve sorunsuz .

İşlemciyi Vatan'dan ne kadara almıştınız hatırlıyor musunuz?

Ben de çoğu bileşeni aldım, bir tek işlemci kaldı. Sanırım ben de 6098p alacağım. Overwatch-Rust-H1Z1 oyunlarına sahipsen her şey en yüksek ayarlarda kac fps aldığını yazabilmen mümkün mü? Bir de kaç saniyede aciliyor diyecektim ama ssd varmış sende, ben almayacağım şimdilik

Kusura bakmayın. Açtığım bir konunun başlığını beğenmeyen moderatör ban attı. Bayağı keyfi ban atılmaya başlandı bu forumda. Her neyse Arma 3 testini çektim altta video olarak ekledim.
O oyunu inceledim ve RPG Altis modunda sıkıntı var ve modlardan dolayı fps normalden daha az. O yüzden o modda videoyu çektim. Arabayla çok hızlı gidince de 38 FPS yi gördüm en az.
Rust videosu Msi afterburner sıkıntı çıkardığı için ayarlayamadım ama hallederim muhtemelen ve h1z1 videosunu da düzgün bir server bulursam anında çekerim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada kasanın en son kablolama ile birlikte bitmiş hali bu. Kamera biraz kötü idare edeceksiniz .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…