Intel i3 6100 MSI GTX 950 Sisteme Kasa ve Güç Kaynağı Önerisi

Aynı bunlar alt da yazılan yazılara bakarsak ucuz olanı kaliteli bir psu ile. Pahalı olanı ise high power olan bir psu ile geliyormuş. Bu konu biraz karışık işte kimi sitede high power psu var yazıyor kimi sitede kaliteli bir vx serisi. Technopat editörlerinin kullandığından kaliteli psu çıkmıştı ve youtube de kasanın kutu açılımı videolarında da kaliteli psu çıkıyor büyük ihtimal kaliteli vx yani kaliteli psu olacaktır. Fakat sen eksene almadan önce ulaş kasanın ürün kodunu ver içinden çıkan psu vx serisi mi high power mi yani eşeği sağlam kazığa bağla. Hepsi burada kiler yüksek ihtimalle aynı kasalar dır.
Anladım. Peki hiç kasayı masraf etmesem, sadece güç kaynağı alsam sorun olur mu? 9 senelik Bien marka kasa. Uyumsuzluk falan olur mu? Soğutması falan iyi sanırım. 9 senedir tık demedi.

Anladım. Peki hiç kasayı masraf etmesem, sadece güç kaynağı alsam sorun olur mu? 9 senelik Bien marka kasa. Uyumsuzluk falan olur mu? Soğutması falan iyi sanırım. 9 senedir tık demedi.
Evet olur yapabilirsiniz kasanız m atx büyük ihtimal öyledir. Birde şöyle bir şey var ekran kartı uzunluğu sığacak mı kasanıza onu ölçün.

Yüksek ihtimal ile ana kart uyumlu olacaktır kasaya ama ekran kartı uzunluğu için bir ölçüm yap istersen.
Msi Gtx950 ölçülerini bulamadım, kasamı ona göre ölçecektim. Benim kasamın içindeki ekran kartıda küçük biraz sanırım eskiden ekran kartları öyleydi. Msi Gtx950 ölçüleri hakkında yardım etme şansın var mı?

Aynı bunlar alt da yazılan yazılara bakarsak ucuz olanı kaliteli bir psu ile. Pahalı olanı ise high power olan bir psu ile geliyormuş. Bu konu biraz karışık işte kimi sitede high power psu var yazıyor kimi sitede kaliteli bir vx serisi. Technopat editörlerinin kullandığından kaliteli psu çıkmıştı ve youtube de kasanın kutu açılımı videolarında da kaliteli psu çıkıyor büyük ihtimal kaliteli vx yani kaliteli psu olacaktır. Fakat sen eksene almadan önce ulaş kasanın ürün kodunu ver içinden çıkan psu vx serisi mi high power mi yani eşeği sağlam kazığa bağla. Hepsi burada kiler yüksek ihtimalle aynı kasalar dır.
Aerocool Gt Black Edition 500w Kasa
Burda 408 w yazıyor. Kaliteli dediğiniz bu sanırım, %81 civarına geliyor. Fiyatı da uygun 187 TL sizce alınmalı mı? Aerocool Gt Advanced Black Edition olan daha kalitesiz o zaman, 336w yazıyor 12V kanalında.
Screenshot_2016-06-06-08-15-53-1.png

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı