Intel i3 7100 için sürücüler

Klarel11

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar Driver Booster var bilirsiniz. Onunla tarama yaptım her şey güncel ama tam güvenemedim. İşlemcim i3 7100 bu işlemcinin chipset, dahili grafik işlemcisi ve ne kadar sürücü güncellemeleri varsa linkini atar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapın o zaman. Rehberler:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yapın o zaman. Rehberler:

Sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rica ederim. Yalnız tüm Sosyal'de rica ederim veya teşekkür ederim gibi gereksiz mesajlar yerine beğen butonunu kullanabilirsiniz.(y)
64 bit indirmeyi unutmayın.

Anladım. Önerdiğiniz iki videoyu da sonuna kadar izledim gerçekten bilgililer zaten kanallarını severek takip ediyorum. Yarın gündüz hayırlısıyla yapacağım size bir kaç sorum var tabi izin verirseniz; 16 GB Flash belleğim var yetecektir Windows 10 Pro 64 bit yükleyeceğim dediğiniz gibi. Masaüstü bilgisayarım var size belki anlamsız gelebilir ama ben takıntılıyım kusura bakmayın kasa önünde iki tane USB girişi var oradan mı yoksa kasa arkasında ki USB girişlerine mi takmalıyım? Dediğim Windows sürümün en son sürümü ISO dosyasını nereden bulabilirim? Orada verilen linkler güncel Windows sürümleri mi? En son olarak ta her şeyi yaptıktan sonra sürücüleri nasıl yüklemeliyim sizin bir öneriniz var mı? Kusura bakmayın anlayacağınız gibi amatörüm önerdiğiniz iki video ve anlatım biçimleri çok iyiydi ve cesaret aldım yarın temiz bir format çekeceğim Allah'ın izni ile..

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı