Intel i5 10210U ekran kartı sürücüsünü kaldırdım tekrar yükleyemiyorum!

Şu anda bilgisayardan verilerimi alıyorum hemen sıfırlama yapamam. Ben de sıfırlamayı sordum formatla farklı olduğunu bilgisayardaki verileri silmekten başka bir şey olmadığını söylediler. Sürücüyü manuel olarak indirmek işe yarayacak mı?
Müşteri hizmetleri cihazımın sorunlu olduğunu söyledi ve format attırmamda ısrar etti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam gel manuel yükleyeceğiz.
Bu linke git.

Gittim bunu yüklemiştim tekrar yükleyeyim.
ZIP dosyasını indireceğim değil mi?
Ben en iyisi bir bilgisayarcıya götüreyim. Kendim yanlış bir şey yaparım diye korkuyorum, çok da bilgim yok.
Bilgisayarı şimdi kapatmam sorun olur mu?

Tamam ben şimdi kapatayım bir süre dursun öyle sonra tekrar denerim olmazsa başka bir şey düşünürüm artık.
Ekran kartı sürücülerini kaldırdığım için bilgisayarda bir sorun çıkmaz inşallah kapatınca. Müşteri hizmetleri öyle deyince korktum ben de.
Herkese yardımları için çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz bana. Bu siteye bu sorun yüzünden üye oldum, bu kadar yardım edileceğini tahmin etmiyordum. Herkese yardımseverliğinden ötürü teşekkür ederim. Bir sorunum olduğunda yine bu siteye sizlere başvuracağım.

6 sayfa arkadaşa yardımcı olabilmek için mesaj yazılmış. İşte gerçek bir teknoloji forumu bu şekilde olmalı. Diğer sitelerde 1 mesaj bile zor bulunuyor.

6 Sayfa arkadaşa yardımcı olabilmek için mesaj yazılmış. İşte gerçek bir teknoloji forumu bu şekilde olmalı. Diğer sitelerde 1 mesaj bile zor bulunuyor.

Herkese yardımları için çok çok teşekkür ederim ben de beklemiyordum bu kadar. Sorun çözülürse size bilgi veririm tekrardan arkadaşlar

Sen yeniden başlat. Ve bilgisayarıcıya götür.

Yeniden başlattığımda Intel sürücüyü yükleyebildim şükür! Çok teşekkür ederim! Şimdi NVIDIA'yı yüklemeye çalışıyorum bakalım :)

Herkese yardımları için çok çok teşekkür ederim ben de beklemiyordum bu kadar. Sorun çözülürse size bilgi veririm tekrardan arkadaşlar

Yeniden başlattığımda Intel sürücüyü yükleyebildim şükür! Çok teşekkür ederim! Şimdi NVIDIA'yı yüklemeye çalışıyorum bakalım :)

Kusura bakmayın konuyla ilgilenmeye devam edemedim önemli işlerim vardı. Size daha en başında söylemiştim yeniden başlatıp deneyin diye :) . Sorununuzun çözülmesine sevindim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı