Elektronik Intel i5-12600KF 5.659 TL

Amazon Us üzerinden ulaşabilirsin. Şu an için en uygun Intel fiyatları orada. Bundle olarak Intel paketleri Microcenterlar'da ama sadece mağazadan satış yapıyorlar, o da çok kısıtlı lokasyonda mevcut şunun gibi. Yani işin özü bizde Amazon ve birkaç platform hariç indirim yok, çoğu reklam göstermelik :)

Eki Görüntüle 2021841
Hocam 500 dolarlık ürünün linki var mı? Pc toplayacağımda 3 ü birden iyi olabilir. Bu arada 12700kf'nin linki göremedim. İş olarak lazım olduğundan i7-i9 lazım ama risk alıp ucuzken şu ürünü alayım dedim ancak 12700kf 7 bin civarıysa onu almak isterim.

Türkiye'ye göndermiyor bunlar.

Maalesef Amazon kendi içinde sadece bazı ürünleri diğer ülkelere açıyor. O yüzden bir ekran görüntüsü attım, Amazon us te şu an indirimlerde olan işlemcilerden Amazon Türkiyede indirime girebilme olasılığı olanlar diye.

Hocam 500 dolarlık ürünün linki var mı? Pc toplayacağımda 3 ü birden iyi olabilir.

Microcenter, Tr'den sadece VPN ile giriliyor. Yani hem online satışları yok bu setlerinde, hemde yurtdışı yok. Sadece adamlar ne güzel indirimler yapıyor indirim sezonunda, bizde durum ne amacıyla paylaştım.

12600kf fiyatı Tr için vergiler kargo vs dahil uygun duruyor. Lazımsa alıp bekletebilirsin daha iyisi denk gelmezse kullanırsın.

Ekran görüntüsü 2023-11-19 130552.png

Son düzenleme:
Maalesef Amazon kendi içinde sadece bazı ürünleri diğer ülkelere açıyor. O yüzden bir ekran görüntüsü attım, Amazon us te şu an indirimlerde olan işlemcilerden Amazon Türkiye'de indirime girebilme olasılığı olanlar diye.

Microcenter, TR'den sadece VPN ile giriliyor. Yani hem Online satışları yok bu setlerinde, hem de yurt dışı yok. Sadece adamlar ne güzel indirimler yapıyor indirim sezonunda, bizde durum ne amacıyla paylaştım.

12600KF fiyatı TR için vergiler kargo vs dahil uygun duruyor. Lazımsa alıp bekletebilirsin daha iyisi denk gelmezse kullanırsın.

Eki Görüntüle 2021877

Bu bundle Türkiye'ye gelmiyor sanırım :D

Maalesef Amazon kendi içinde sadece bazı ürünleri diğer ülkelere açıyor. O yüzden bir ekran görüntüsü attım, Amazon us te şu an indirimlerde olan işlemcilerden Amazon Türkiyede indirime girebilme olasılığı olanlar diye.

Microcenter, Tr'den sadece VPN ile giriliyor. Yani hem online satışları yok bu setlerinde, hemde yurtdışı yok. Sadece adamlar ne güzel indirimler yapıyor indirim sezonunda, bizde durum ne amacıyla paylaştım.

12600kf fiyatı Tr için vergiler kargo vs dahil uygun duruyor. Lazımsa alıp bekletebilirsin daha iyisi denk gelmezse kullanırsın.

Eki Görüntüle 2021877
Teslimat tarihi 4-13 aralık yazıyor o kadar sürer mi gerçekten?

Geri
Yukarı