Intel i5 4440 Radeon HD 7730 macOS Uyumu

Ali Direk

Hectopat
  • Anakart: ASUS H81 Plus
  • İşlemci: Intel Quad Core i5 4440, 3100 MHz (31 x 100)
  • Ekran Kartı: ATI HD 7730
  • RAM: 12 GB
  • Disk: Corsair 240 GB SSD
Herhangi bir Mac sürümü kurabilir miyim? Sorunsuz şekilde çalışması için ne yapmam gerekli? Özellikle @montezuma abimiz yardımcı olursa çok sevinirim. Teşekkürler, saygılarımla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurabilirsin ancak ATI HD 7730 tanıtmak için uğraşman gerekebilir. Aşağıdaki linkte kurulum imajı ve rehberine ulaşabilirsin.
OS X El Capitan RAW 10.11.6 Güncel Kurulum İmajı

Hocam daha önce kurulumu yaptım ben temiz şekilde ancak ekran kartını tanıtamadım hiç bir şekilde. Uygun dosyalar varmıdır ? Yada skype v.s üzerinden yardımda bulunma şansınız var mı ? Gerçekten çok acil şekilde kurulum yapmam gerekiyor, yardımcı olursanız çok sevinirim

Şİmdi biraz araştırınca senin kartının uyumsuzlar listesinde olduğunu gördüm. Ancak yinede şununla bir dene:
AMD Radeon HD 7xxx & R9 Graphics Drivers For Mavericks

Sayın hocam denedim ancak HD7730 dediğiniz gibi tamamen uyumsuz

Ekstra Nvidia GT730 Ekran kartı vardı onu taktım kurulumu yaptım ancak resimdeki gibi bir hata var, sonrasında ekran ya hiç gelmiyor, ya da bu ekranı verip yeniden başlatıyor sistemi.

içerik.jpg

boot argümanı olarak nv_disable işaretli mi? Ayrıca Windows kurulu HDD içinde mi bölüntü oluşturup kurulum yapamaya çalışıyorsun?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı