İntel i5 4460 ve GTX 950 Sistem

Tessup

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. 15 tatilde nasipse bir sistem toplayacağım.

Benim sizden istediklerim;
  • Mümkünse bana bu sisteme bir monitör önerisi yapmanız.
  • Sistem parçalarının uyumlu veya uyumsuz olduğunu söylemeniz.
  • Ayrıca bu sisteme hangi kasa daha çok yakışır. Ben sizden bunları istiyorum.
Gelelim sisteme;
Gelelim kasalara;
Sizce hangi kasa bu sisteme uyumlu olur. İleride sistemi yükseltme şansım var. Bunu da dikkate alarak seçim yaparsanız beni mutlu edersiniz. Ayrıca bir monitör önerisi de yapmanızı rica ediyorum. Bütçeyi zorlamayacak şekilde.

Bütçeniz nedir? Ek olarak madem 15 tatilde alacaksınız, almadan 1 hafta önce konu açınız. O zamana kadar Dolar'ın neler yapacağı belli olmaz.

Bütçe maksimum 2400 TL. Benim için sıkıntı değil olmadı tüplü bir tane monitör var onu kullanırım para biriktirdikten sonra alırım. Artık canıma yetti yahu oyun oynayamıyorum. Şunun şurasında kaldı 3 sene sonra üniversite sınavıydı falandı filandı. :D Azıcık oyun oynayalım. :D

İlginiz için teşekkürler. Ayrıca Cooler Master RC-430 daha ucuz ve daha yakışıklı duruyor. :D Yine de Zalman mı tavsiye edersiniz. Kasalardaki güç kaynakları yeterli olur mu ?
Monitör hoşuma gitti. Teşekkürler.

Zalman'ı almanızı tavsiye ederim. CM'nin ucuz ürünlerinde hava akımının yeterli olmadığını düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı