Satılık Intel i5 4690K - MSI GTX 970 - Z97A Gaming 6 Sistem

Gereksiz mesaj yazmayınız.
Sayın moderatörler bana gereksiz mesaj nedeniyle ceza vermiştiniz. Aynı duyarlılığı gösterir misiniz?
Gereksiz adamlara gereksiz mesaj yazmaktan ceza vermeleri gayet normal. Elinde 5000 küsür edecek sistem var, burada milleti enayi yerine koyarak benim teklifim bu kadar diye mesaj atıyorsun. Konuyu kirletme lütfen, takipte etme şurada birşey satmaya çalışıyoruz. Adamın burnundan getirmeyin ya kirletmeyin şu platformu.!!!

Gereksiz adamlara gereksiz mesaj yazmaktan ceza vermeleri gayet normal. Elinde 5000 küsür edecek sistem var, burada milleti enayi yerine koyarak benim teklifim bu kadar diye mesaj atıyorsun. Konuyu kirletme lütfen, takipte etme şurada birşey satmaya çalışıyoruz. Adamın burnundan getirmeyin ya kirletmeyin şu platformu.!!!
Ben sana birşey diyor muyum?
Gereksiz mesaj yazmayınız dedim konunuz kirlenmesin diye. Hala kalkmış bana laf yetiştirmeye çalışıyorsun. İstediğim fiyatı teklif ederim sanane? Sen de cin olmadan adam çarpmaya kalkma.
Sattığın fiyatı da bekleyelim ve görelim akıllı geçinen arkadaş.
Yine ceza versinler sesimi çıkarmıyorum diye terbiye sınırlarını zorlama akıllı ol!

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben sana birşey diyor muyum!!!
Gereksiz mesaj yazmayınız dedim konunuz kirlenmesin diye. Hala kalkmış bana laf yetiştirmeye çalışıyorsun.İstediğim fiyatı teklif ederim sanane!!! Sen de cin olmadan adam çarpmaya kalkma.
Sattığın fiyatı da bekleyelim ve görelim akıllı geçinen arkadaş.
Yine ceza versinler sesimi çıkarmıyorum diye terbiye sınırlarını zorlama akıllı ol!

Cin olmadan adam çarpmak nedir acaba merak ediyorum. Oraya ürünü yazmışım altına fiyatı yazmışım. Absürt olan durum nedir ?

Ölücü kokusu alıyorum işiniz yokmu sizin ey gidi ölücüler..
Hayırlı satışlar bence fiyat gayet iyi.

Alternatif olarak başka 2.el sitelerine ve forumlara da ilan vermeye çalış burada ben de ölücü kokuları alıyorum , "koparabilirsen kopar , baktın olmuyor göm!" :puro:

Arkadaşlar ciddi alıcılar var ise ciddi indirim yapabilirim bende. Ama gerçek fiyatlar üzerinden teklif yazın lütfen.

Lisansız olarak 2600 - 2800 TL arasında ederi var sistemin, alacak arkadaşa hayırlı olsun.
Satıcı ve alıcılar(ölücü olmayanlar) güncel 2. el fiyatları fiyatları göz önüne alırlarsa sistem güzel kısa zamanda satılır.

Ekran kartı satılmıştır. Sistem ekran kartsız olarak satıştadır.

Screenshot_P.jpg

Herşeyi topluca alıcam götürcem derseniz 2000tl ye bırakırım.

MSI Z97A Gaming 6 Intel Z97 3300 MHz (O.C) DDR3 Soket LGA 1150 ATX
Intel Core i5 4690K Soket 1150 3.5 GHz 6 MB Önbellek 22nm
Crucial 8 GB (2x4 GB) Ballistix Tactical Tracer w/LEDs DDR3 1866 MHz CL 9 1.5V PC
Cooler Master Hyper 212 EVO 775/1155/56/1366/2011&AM2+AM3/AM3+/FM1 İşlemci Soğutucu
Xigmatek Asgard 381 Pure Black Edition
Corsair VS650 Güç Kaynağı

Yukarıda vermiş olduğum parçalar revize olmuştur.

Kalan parçalar şöyledir;

Samsung 120 GB 850 EVO SATA 3.0 (Okuma 540 MB / Yazma 520 MB)
Seagate 3.5" 1 TB Barracuda Sata 3.0 64 MB Cache 7200 RPM Harddisk
Tp-link TL-WDN4800 450MBPS WIRELESS N DUAL BAND PCI EXPRESS ADAPTER.ATHEROS CHIPSET.2,4GHZ/5GHZ
Windows Lisans

Soğutucu hala duruyor mu ?
Soğutucu satıldı malesef.

Elimde duran parçalar şu şekildedir.
Samsung 120 GB 850 EVO SATA 3.0 (Okuma 540 MB / Yazma 520 MB)
Seagate 3.5" 1 TB Barracuda Sata 3.0 64 MB Cache 7200 RPM Harddisk
Tp-link TL-WDN4800 450MBPS WIRELESS N DUAL BAND PCI EXPRESS ADAPTER.ATHEROS CHIPSET.2,4GHZ/5GHZ
Windows Lisans

Günceldir.

Geri
Yukarı