Intel i5 6600K GTX 970 Sistem İsteğe Göre Oyun Testleri

Merhaba arkadaşlar ben bir sistem topladım. Toplayalı 1.5-2 ay kadar oldu. Ancak toplarken ban cezası almıştım. O yüzden inceleme videosu vs. çekemedim. Eğer istek vs. olarak yorumlarda belirtirseniz oyunları test edip, bilgileri size ileteceğim yorumlardan. Tabi ki sadece oyun değil oyun dışındaki sorularınızı da yanıtlayacağım.
Sistemim:
  • Ekran kartı: ASUS GTX 970
  • İşlemci: Intel i5 6600K
  • Anakart: Asus Z170 Pro Gaming
  • Kasa: SilverStone Ps 11 - W
  • İşlemci Soğutucusu: SilverStone Tundra Td03-Lite
  • RAM: 2666 MHz Kingston 8x2 16 GB RAM
  • SSD: Yok
  • HDD: 2 TB Seagate Barracuda
  • Güç Kaynağı (PSU): High Power 750 Watt Gold
Atladığım bir şey varsa özür dilerim. Yorumlarda belirtirseniz atladığım şeyi de yazabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Battlefield 4'te 64 kişilik sunucuya girip test yapma imkanın varsa çok iyi olur.
BF4 de testleri 64 kişilik sunucuda, En son ayarlarda, 1920.1080 çözünürlükte yaptım.
Min.: 79fps Max.: 149 fps Ort.: 100- 115 şeklinde oldu.
Not: İşlemcide ve ekran kartında OC yok.

Fotoğraf çektim. Ancak fotoğraflara baktığımda, beyaz ekran gösterdi. O yüzden yükleyemedim.

Sistemin hayırlı olsun. Keyifli oyunlar dilerim
Teşekkür ederim.

High Resolution Shadows ve MSAA ayarı hariç tüm ayarları köklediğim zaman şu performansı aldım:
Max.: 102 fps min.: 63fps ort.:73 fps

çimenlik alanda ise ort.: 45 fps min.: 36 fps ye kadar geriledim.

Arkadaşlar nedense Bandicam ile bir türlü fotoğraf çekemedim. Bu oyunlarda bu seferde siyah ekran olarak çekti. Yine çekemedim k.b.yın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı