Intel i7 3770K 92 Dereceye Kadar Isınması

Dostum Onuda Gecenlerde Satın Aldım Hatta Bi arkadas Bi Fan kosunu Acmıstı Kasa yan fanı almaya gittim gitmişken su terman macun işini de aradan cıkartayım dedim değişmemiştim dusun 2012 den beri RamPage TM-130 20TL filan sanırım Ekran kArtı Ve İşlemci için işimi gördü tek kullanımlık almıştım
Dostum Onuda Gecenlerde Satın Aldım Hatta Bi arkadas Bi Fan kosunu Acmıstı Kasa yan fanı almaya gittim gitmişken su terman macun işini de aradan cıkartayım dedim değişmemiştim dusun 2012 den beri RamPage TM-130 20TL filan sanırım Ekran kArtı Ve İşlemci için işimi gördü tek kullanımlık almıştım

Dostum Vatanda Kdv İndirimi Var sanırım Merak Ettim Baktım Soğutucuya 270 TL suan da Bilgin olsun;)

COOLER MASTER HYPER 212X Intel 2011/1366/1156/1155/775 AMD FM1 İŞLEMCİ SOĞUTUCU - Vatan Bilgisayar

Son düzenleme:
Arkadaşlar Cooler Master MasterGel Maker nano elmas partiküllü termal macunu aldım. Teste yine soktum 5 derece daha soğuk oldu. Yine de çok yetersiz macunun iletkenliği neredeyse Thermal Grizzly Kryonaut kadar yani çok iyi. Artık soğutuculara bakacağım. yukarıda arkadaşım Hyper 212 önermiş ama ben daha soğuk tutacak bir şey istiyorum ayrıca RAM slotlarımı kaplamasın biraz havada dursun istiyorum. Kasam geniş. Yani sıcaklaklıları 30-35 derece düşürecek bir soğutucuya ihtiyacım var.

Arkadaşlar Cooler Master MasterGel Maker nano elmas partiküllü termal macunu aldım. Teste yine soktum 5 derece daha soğuk oldu. Yine de çok yetersiz macunun iletkenliği neredeyse Thermal Grizzly Kryonaut kadar yani çok iyi. Artık soğutuculara bakacağım. yukarıda arkadaşım Hyper 212 önermiş ama ben daha soğuk tutacak bir şey istiyorum ayrıca RAM slotlarımı kaplamasın biraz havada dursun istiyorum. Kasam geniş. Yani sıcaklaklıları 30-35 derece düşürecek bir soğutucuya ihtiyacım var.

Sana Gösterdiğim Sıcaklık Değerleri Overclocklu Halde Yani Baya Zorluyorum Ben işlemciyi o da normal sıcaklık eğer sen overclock yapmayacaksan zaten dediğin sıcaklığa yani 30-35 sıcaklığında çalısıyor zaten bunun altı mümkün değil bununda testini yaptım. işlemci oda sıcaklığının belli bir oran yüksek derecesinde çalışır.

Anladım, demek istediğim 30-35 derece düşürmek ti yani aslında sizin dediğiniz 30-35 dereceninde altına düşmek 5-10 derece arası çalıştırmak yapanlar varda söylüyorum. OC yapacağım 4.5 GHz ye yükseltmeyi düşünüyorum dediğiniz soğutucu işimi görebilir. Bakalım hayırlısı .

Anladım, demek istediğim 30-35 derece düşürmek ti yani aslında sizin dediğiniz 30-35 dereceninde altına düşmek 5-10 derece arası çalıştırmak yapanlar varda söylüyorum. OC yapacağım 4.5 GHz ye yükseltmeyi düşünüyorum dediğiniz soğutucu işimi görebilir. Bakalım hayırlısı .

Valla Dostum Ben Oldum olası Cooler master ürünleri kullanıyorum bak kesintisiz 6 senedir kesintisiz kullandığım pc parasının hakkını verdi. zamanında 89 TL + Kdv ye almıştım. Soununa Kadar Parasının Hakkını veriyor.Donanımları seçerken birbirinin uyumu çok önemli En Baştan İmkan dahilinde tabi almak lazım herşeyi

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı