Intel i7 4770 sistem yükseltme

esatcan

Kilopat
Daha fazla  
Değerli Technopat ailesi. Bundan 4 sene evvel YouTube'de sistem toplama araştırması içerisindeyken "Technopat'tan herkese merhaba. Ben Recep BALTAŞ _ BEN Ali Güngör" diğerek başladıkları bu muhteşem ikilinin, o zamanki şartlarıma uygun olan bir sistemini kendim, onları izleyerek toplamış ve bu 4 sene zarfında ağzına burnuna vura vura sınırları zorlayarak kullandığım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

G3258 işlemcili H81 M Plus anakartlı sistemim 4K TV'de sadece single oyun oynamaya artık yeterli gelmemekte ve upgrade etmeye ekran kartından başlamaya karar almış bulunmaktayım. O zaman bu video sayesinde eminim Intel G3258'i bayağı bir satmıştır. Sistemimde bu 4 sene içerisinde tek ve önemli bir değişikliği işlemcide yapmış ve i7 4770 takmış bulunmaktayım.

Gel gelelim can alıcı konuya.

Ben şimdi bu sisteme RX 580 8 GB bir ekran kartı taksam sıkıntı yaşar mıyım?
Hatta daha da yüksek bir ekran kartını takabilir miyim üst limit ne olabilir?

Benim maksadım kendi halimde single player oyun oynamak, sot tomb rider de atlamak zıplamak, Sniper g W 3'te usulca sürünerek düşman hattına girmek, BF 5'te hikayeleri tekrarlamak, ETS 2'de 4K çözünürlükte scania nın kabininin her detayını görmek hissetmek.

Malum ASUS H81 M Plus anakart eski bir parça zaten o zamanda FP ürünü olduğu için tercih etmiştik.

Sistem
ASUS H81 M Plus anakart
Intel i7 4770 işlemci
ASUS R9 270 2 GB 128 Bit ekran kartı emektar
120 GB SSD
2 TB HDD

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı