Intel i7 4770

Monitör Dahil bir sistem topluyorum.
Sİstem İntel tabanlı olacaktır.Önerilerinizi bekliyorum.

Intel i7 4770
Asus Z87 PRO
GSKILL 16 GB 2400MHZ
WD 1TB Black Sata 3
Haf 912 750w 80+
Pıoner Dvd
Kıngston 120GB SSD
Asus 7870 DCU II
Asus VX238H 23''

Yada i7 3770 / Asus Maximus GENEv anakart.

Siz nedersiniz ?

İşlemciyi 4670K yap.

Ramları 8 GB ve 1600 Mhz yap.

Şu ekran kartını GTX 770 veya üstü yap.

Bir yerden kıs bence SSD.

Ayrıca Ömer Gündüz'e +1.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi Müşteri derki :

İ7 Olacak SSD ve 2400MHZ Ram isterim der.Bu Durumda böyle çıkıyor.Yoksa sisteme en azından gtx670-770 gibi bir kartı bende takmak ve önermek isterim.

Hocam müşteriye diyorum ki 1333 veya 1600 yeter yok diyor.

Bu durumda bu sistemi alması en iyisi galiba.Kendisi istiyor.Yoks i5 yada fx8350 ile süper ekran kartı kombine edilirdi.

Aslında bir satış elemanı olarak hiç uyarmadan verebilirim sonuçta 99 dolarlık bir ürünü satmaktansa 250 dolarlık bir ürünü satacağım.Ancak bende o müşteri olabilirdim zihniyeti ile yardımcı olmak için 15 dakika boyunca anlattım dinlemedi.Sistem böyle oldu kabullendi.

Hayırlı olsun o zaman ne diyelim.

Dipnot:Alacak kişi asgari ücretle çalışan bir işçi.

Aslında bir satış elemanı olarak hiç uyarmadan verebilirim sonuçta 99 dolarlık bir ürünü satmaktansa 250 dolarlık bir ürünü satacağım.Ancak bende o müşteri olabilirdim zihniyeti ile yardımcı olmak için 15 dakika boyunca anlattım dinlemedi.Sistem böyle oldu kabullendi.

Hayırlı olsun o zaman ne diyelim.

Dipnot:Alacak kişi asgari ücretle çalışan bir işçi.

Katil ederler insanı yemin ediyorum :) Aşağı yukarı aynı işi yapıyoruz. Anlayabiliyorum. Güle güle kullansın.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı