Intel i7 4770K GTX 1070 Darboğaz Yapar mı?

chimaira

Hectopat
Daha fazla  
Sistemimin ekran kartını değiştirmeyi düşünüyorum. Almak istediğim GPU GTX 1070, işlemci Intel i7 4770K. Almak istediğim ekran kartı işlemciye darboğaz yapar mı? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. Verdiğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
@CJack60
"Banamısın" demez çünkü kendisi imla hatalarına dikkat eder "bana mısın" der onu da 1080 SLI'da demez.
photo.jpg

Son düzenleme:
2K ve üstü çözünürlükde kullanacaksanız 1070 alın o 1080P' de kart boş boş oturur çok uçuk kalır 1080P' de.

2K ve üstü çözünürlükde kullanacaksanız 1070 alın o 1080P' de kart boş boş oturur çok uçuk kalır 1080P' de.
Evet 1080 testlerini de gördüm. Önerilen 2K ve üstü bende öyle kullanmayı düşünüyorum. Bilgilendirme için teşekkürler.

MSI GeForce GTX 1070 GAMING X 8G modelini almayı düşünüyorum yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim.

Rahatça besleyebilir mi? Hangi çözünürlükten bahsediyorsunuz? 1080p'den bahsediyorsan eğer, yanlış... Öbür türlü, rahat...
GTX 1080 GPU 2k ve üzeri çözünürlükte oynanacağını varsayarak söylüyorum. Sizin söylediğinize gelecek olursak; GTX 1080, 1080p'de de o işlemci ile rahatça oynanabilir. Ancak bu çözünürlük GTX 1080'e de belirtilen işlemciye de düşük gelecektir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı