İntel K İbareli İşlemci Şart Değil

Ayıracak bütçe varsa "K" alınsın. 5GHz overclock can'dır.😉
Candır da günlük kullanımda ne kadar farkediyor ki? Sadece oyun oynayan adam onu nasıl anlayabilir? Burda bahsi geçen şey dökülen paraya karşılık alınan performans artışı yerine daha farklı parçalara yatırım yapmak. Tabiki de sizde haklısınız. Bütçe meselesi alan alsın hayrını görsün.

Neden bos yere olsun ki? Ben bir islemci aldigim zaman genelde ileriye yönelik yatirim yapiyorum. Ortalama 7-8 sene boyunca ayni islemciyi kullaniyorum, tabii bozulmadigi sürece. Siz olaya sadece FPS yönünden bakiyorsunuz, fakat bu durum sadece oyunda aldiginiz FPS ile sınırlı degil.
Ben sırf oyun için sistem toplayıp ve anakart ve işlemci ile bütçesini zorlayıp diğer bileşenlere gerekli özeni göstermeyen kişiler için diyorum. Oyunda FPS almayı sadece işlemci gücüne bağlayan ve bu nedenle boş yere para harcayanlar için ufak bir hatırlatma niteliğinde.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı