İntel Pentium D 820 Sistemin Faturası

Makaleler
5
Yer
Dattebayo
Daha fazla  
Sizlere 2007 yılında aldığım bilgisayarın fatura kağdını göstermek istiyorum. Öylesine eşyalarımı karıştırırken buldum. Nostalji olsun diye buraya atmaya karar verdim.

1492367036146.jpg

Yaklaşık olarak aynı zaman aralığında aldığım başka bir bilgisayar daha var. Onun faturası.

1492367099752.jpg

Ve anakartının fotoğrafı.

1492367136170.jpg

Şuan ikisi de yanımda olmasa da onlarla çok iyi vakit geçirmiştim. Benim dostum olmuşlardı. [emoji1]

Tam bir nostalji. :) Ben de hala 2005 yılında aldığım kasanın faturası ve özellikle Windows Xp'nin kitapçığı, ekran kartının klavuzu ve garanti belgesi hala duruyor. Tekrar dan bakasım geldi. :)
Ben o kadar ayrıntılı saklayamadım. Sizi tebrik ediyorum.[emoji106]

Ben o kadar ayrıntılı saklayamadım. Sizi tebrik ediyorum.[emoji106]

Bende sizi tebrik ederim kutu saklaya bilmişsiniz. :D Bizde işte ancak bu kadar saklaya bildik. :D Az önce bakmadan önce ne anakart modelini ne de GPU hatırlıyordum. Şimdi baktım da; o zamanın donanım parçaları böyleymiş. Yıl 2007 de 1 GB GPU demek sanırım her şey demekti. :D

Np8ZQO.jpg

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı