Intel Pentium E6700 Sistem Windows 10'a Geçilmeli mi?

Güçlü23

Hectopat
Merhaba arkadaslar benim PC Windows 7. Windows 10 yükleme geldi. Sistemim:
  • 2 GB RAM
  • Intel E6700 3.2 GHz
  • 1 GB Ekran Kartı
Bilgisayarım eski. Sizce yüklemeli miyim? Oyunlarda kasma olur mu ya da performans artırır mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Senin sistemin ile neredeyse aynı bir sistem kullanmış biri olarak söylüyorum ki, Windows 10'da alacağın performans Windows 7'de aldığından fazla ve pek farklı olmaz. En azından bende öyle oldu. Ama bu donanımla da Windows 10'u rahat çalıştırabilirsin. Hatta her zaman en yeni işletim sistemi önerilir ve
daha stabil olması beklenir.
Tabii beklentilerinin ne olduğu da önemli... Ben Windows 10'u sırf mağaza ve uygulamaları için ücretsiz yükseltme fırsatından yararlanarak kurdum. Şu an hala Windows 7 kullanıyorum tabii o ayrı bir konu :)
Sana da derim ki eğer merak ediyorsan teklif bitişine az kaldı. Fırsattan yararlan, durma geç. He memnun kalmazsan veya aradığını bulamaz isen isteğe bağlı temiz kurulum Windows 7'ye dönersin.

Not: Beğenirsen bence her türlü yine Windows 10'un temiz kurulumunu yap. Windows 7 ile geçtiğinle kalma...

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı