Intel Pentium G2020 Nvidia GT 730 Sisteme Yorum

cecenhlt

Kilopat
Yer
Grozny
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi günler arkadaşlar. Benim ekran kartım Nvidia GT 730 2 GB 128 Bit. RAM 8 GB ama işlemcim Intel Pentium G2020. Şimdi ben videoları izledim, G2020 işlemci Battlefield 4'ü orta seviyenin bir düşüğünde oynatıyor. Peki bu sistemle ben Call of Duty Ghost, Mafia III veya Outlast'ın en son çıkanını oynayabilir miyim? Bu soruları ve bir de sistem hakkında yorumlarınızı alabilir miyim? Şimdiden çok teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
hocam neden böyle bişe dediniz çamur gibi görüntü felan diye videoları izledim gayet güzel şeyler çıkmış ben sadece sizin görüşlerinizi almak içinde burda bişe yazdım ama neye dayanarak çamur gibi dediniz monitöremi yoksa g2020 işlemci msi gt730 la gta v battlefield 4 orta seviyede oynanıyor kasmadan videolar mevcut

veyatta ben bu ekran kartı dahilinde daha sonra anakartla birlikte işlemciyi düzeltsem bi katkısı olurmu ?

hocam neden böyle bişe dediniz çamur gibi görüntü felan diye videoları izledim gayet güzel şeyler çıkmış ben sadece sizin görüşlerinizi almak içinde burda bişe yazdım ama neye dayanarak çamur gibi dediniz monitöremi yoksa g2020 işlemci msi gt730 la gta v battlefield 4 orta seviyede oynanıyor kasmadan videolar mevcut

veyatta ben bu ekran kartı dahilinde daha sonra anakartla birlikte işlemciyi düzeltsem bi katkısı olurmu ?
Ben MAFİA III The Witcher 3 Rise of the Tombraider gibi oyunları kast etmiştim. Zira bu oyunlar yüksek derecede donanım ister akıcılık ve güzel bir görünüm için ben düşük ayarlardada oynarım ama sadece oynarım diyorsanız tabiki oynayabilirsiniz renkler ve zevkler tartışılmaz.

Ben MAFİA III The Witcher 3 Rise of the Tombraider gibi oyunları kast etmiştim. Zira bu oyunlar yüksek derecede donanım ister akıcılık ve güzel bir görünüm için ben düşük ayarlardada oynarım ama sadece oynarım diyorsanız tabiki oynayabilirsiniz renkler ve zevkler tartışılmaz.
çook teşekkür ederim hocam peki bana 200 - 300 tl dahilinde önerebileceğin bi işlemcş varmıdır. ? benimö anakart onbord oldugu için işlemci değişemiyorum anakartla birlikte bi işlemcşi ucuz ama iyi kaça patlar bana veya bildiğin varmı

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı