Intel Pentium G3258-GTX960

overclocku sistemi toplar toplamaz yapmiyacagim icin sogutucu biraz bekliyecek.ama overclock yaparsam raijintek triton sogutucusunu almayi düsünüyorum :) kurulu halde gelen bir sivi sogutma sistemi bana sadece islemcinin üstüne takma kismi kaliyor :)

Neden GTX960?
Neden R9 285 degil?
GTX960 secmek icin nedenin ne?
Hangi arastirmalari yaptin?
Hangi karar ile GTX960'a karar kildin?

Cevaplamani bekliyorum. Mimari olarak da, performans olarak da R9 285 onde GTX960'dan.

@Silinen üye İstersen bu mimarinin daha iyi oluşunu tam ayrıntılı olarak yaz ki arkadaşların aklında soru kalmasın. Benim düşüncem bazı gtx 960 modelleri R9 285 modelinden ucuz hale geldi. Bu yüzden biraz yönelme oldu. Yoksa bende r9 285 modelini öneriyorum.

Neden GTX960?
Neden R9 285 degil?
GTX960 secmek icin nedenin ne?
Hangi arastirmalari yaptin?
Hangi karar ile GTX960'a karar kildin?

Cevaplamani bekliyorum. Mimari olarak da, performans olarak da R9 285 onde GTX960'dan.
cünkü nvidia :D dermisim :D saka bi yana bende pek bilmiyorum yeni cikti ve iyi bir ekran karti ama biti ve gbsi az o yüzden tereddüt etmiyor degilim :/

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı