İntel Pentium G3258 ve H81M-C sistem

emirby

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, herkese merhaba. Technopat'ın ucuz fiyata sistem toplama rehberinin ilkini inceledim ve kurmaya karar verdim. Ancak önerdikleri anakartı (ASUS H81M-PLUS) piyasada bulamadım. Bunun yerine, ASUS H81M-C alsam uyumsuzluk çıkar mı? Ayrıca, overclock için anakart değişiminden dolayı farklı bir BIOS mu gerekli? Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Overclock yapabilirsen işine yarar. Ya da AMD'ye git sen Athlon x4 860k al işini görür.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, herkese merhaba. Technopat'ın ucuz fiyata sistem toplama rehberinin ilkini inceledim ve kurmaya karar verdim. Ancak önerdikleri anakartı (ASUS H81M-PLUS) piyasada bulamadım. Bunun yerine, ASUS H81M-C alsam uyumsuzluk çıkar mı? Ayrıca, overclock için anakart değişiminden dolayı farklı bir BIOS mu gerekli? Yardımlarınızı bekliyorum.

Benim eski işlemcim. Hiçbir sorun yaşamadım 4.4ghzde overclocklu kullandım. Günlük kullanacaksanız hiç sıkıntı olmaz, oyun oynayacaksanız gta5 gibi oyunlarda normal-high ayarlarda rahatlıkla oynarsınız. Ama ultra ayarlara alamazsınız zira bende gtx760 ile darboğaz yaptı.Ancak gta 5 dışındaki çoğu oyunu ultra da oynadım bilginize. Paranız bu işlemciye yetiyorsa daha üstü sizi zorlayacaksa gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Ayrıca g3258 elimde boşta duruyor.1 senelik garantisi daha var. Costa Rica üretim, overclocka daha yatkın diyorlar. Almayı düşünürseniz özelden yazınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı