Intel Pentium G4400 nasıldır?

Bende şu an darboğaz söz konusu çünkü 8 yıllık bir HDD kullanıyorum fakat sadece CS:GO ve DOTA2'de denedim gayet tatmin edici bir performans alıyorum. İnternette G4400'ün GTA V testleri mevcut. Youtube'den bakabilirsiniz

Sistemden şuan memnun musunuz ? Ben de GTX750Ti'nin tek fanlı ZOTAC markalısını almayı düşünüyorum. GTA 5'i oynamak için. Sizce mantıklı mı ?

Hocam kesinlikle tavsiye etmiyorum, üstüne 200 daha koyun gidin i3 6098p alın, ben çok pişman oldum aldığıma. Şimdi Almanya'dan i5 6600 getirtiyorum. Çok aşırı fps düşüşleri oluyor ve işlemci çok stabil çalışmıyor. Ne olur ne olmaz 1 ay geç alın gidin i3 alın.

Hocam kesinlikle tavsiye etmiyorum, üstüne 200 daha koyun gidin i3 6098p alın, ben çok pişman oldum aldığıma. Şimdi Almanya'dan i5 6600 getirtiyorum. Çok aşırı fps düşüşleri oluyor ve işlemci çok stabil çalışmıyor. Ne olur ne olmaz 1 ay geç alın gidin i3 alın.
Nasıl bir sorunla karşılaştın kardeşim. CS GO ve LOL sıkıntı mı çıktı?

Sadece CS:GO oynuyorum, işlemci darboğazı oldu. CS:GO'da işlemci kullanımı %100 iken ekran kartı kullanımı sadece %40 oluyordu. Almanya'dan i5 6600K getirttim arkadaşa şimdi FPS 300'den aşağı nadir düşüyor. Eğer sadece çevirimiçi oyun oynayacaksanız ekran kartına çok takılmayın gidin işlemciye yüklenin (kişisel tavsiyemdir).

Tabi konu 1 senelik olunca G4560 mantıklı geliyor fakat o zaman yoktu G4560 :D şimdi evet denemek isterdim ama i5 6600K aldım artık.

Tabi konu 1 senelik olunca G4560 mantıklı geliyor fakat o zaman yoktu G4560 :D şimdi evet denemek isterdim ama i5 6600K aldım artık.
Ben merakımdan sordum aynı işlemciden alsaydık acaba pişman olurmuyduk..:facepalm: Sizin sayenizde öğrendik ama. :)
G3258 alıp OC yapsaydın nasıl olurdu o zamanda dar boğaz olur mu?:neşeli:
G4560 alın. 250 TL civarında bulunuyor.
Düşük bütçeli bilgisayar toplasak işlemci olarak G4560 koysak CSGO arkadaşın dediği gibi dar boğaz olur mu, R7 250 ekran kartında?.. (n);)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı