Intel Pentium T4400 sisteme Linux önerisi

Bir de Lubuntu daha hafif değil mi?
Lubuntu biraz daha hafiftir de o kadar destansı bir fark olacağını sanmıyorum.
LXDE ve LXQT masaüstünden nefret ederim, ilkeliğin daniskasıdır ve bütünleşik bir ortam değildir benim gözümde. XFCE tarafında her şey için kendi masaüstüne özel aracı vardır LXDE ve LXQT nereden ne bulduysa toplar.

XFCE kurun bence ama siz bilirsiniz, Lubuntunun bahsettiğim sebeplerden ötürü birazcık daha sinir bozucu olacağını düşünüyorum.

Lubuntu biraz daha hafiftir de o kadar destansı bir fark olacağını sanmıyorum.
LXDE ve LXQT masaüstünden nefret ederim, ilkeliğin daniskasıdır ve bütünleşik bir ortam değildir benim gözümde. Xfce tarafında her şey için kendi masaüstüne özel aracı vardır LXDE ve LXQT nereden ne bulduysa toplar.

Xfce kurun bence ama siz bilirsiniz, Lubuntu'nun bahsettiğim sebeplerden ötürü birazcık daha sinir bozucu olacağını düşünüyorum.

Xubuntu Xfce Dualboot kurmak ve tema yüklemek istiyorum Instagram Discord varsa verir misiniz?

Xubuntu Xfce Dualboot kurmak ve tema yüklemek istiyorum Instagram Discord varsa verir misiniz?
Özel adres paylaşımı yasak.
Dualboot için diskinizden belli bir miktar ayırın, ne yapacağınıza göre değişir fakat aktif kullanım için (dosya, müzik ,video, oyun, program indirme vesair) 100 gb öneririm.

Dualboot için diskinizden belli bir miktar ayırın, ne yapacağınıza göre değişir fakat aktif kullanım için (dosya, müzik, video, oyun, program indirme vesair) 100 GB öneririm.

Denemelik 30GB ayırdım önceden vermişti bir arkadaş sorun olmamıştı.

Dualboot için diskinizden belli bir miktar ayırın, ne yapacağınıza göre değişir fakat aktif kullanım için (dosya, müzik, video, oyun, program indirme vesair) 100 GB öneririm.

Hocam atın sonra mesajı düzenlersiniz başkası görmez ya da ben sorayım.
@A spy maın neden kızgın attınız fikrinizi belirtinde anlıyalım.

Hocam izin verilmedi ben size buradan sorayım.

Son düzenleme:
Denemelik 30GB ayırdım önceden vermişti bir arkadaş sorun olmamıştı.

Hocam atın sonra mesajı düzenlersiniz başkası görmez ya da ben sorayım.
@A spy maın neden kızgın attınız fikrinizi belirtinde anlıyalım.

Hocam izin verilmedi ben size buradan sorayım.
Hocam 30u buyutmek icin kirk takla atacaksiniz, bari bi 60 falan yapin.

Yeni konular

Geri
Yukarı