Intel Quad Q8400 yükte 72 derece normal mi?

yasin koç

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
2x2 Kingston 800 mhz ddr2 ram
Asus p5kpl am-se anakart
İntel Core 2 Quad Q8400 işlemci
Asus gts 450 ekran kartı
320 gb samsung harddisk
Meslek
Öğrenci
Nerhaba işlemcim Zula ve LoL de 72 derceleri görüyor termal macun yenilendi işlemci fanı yeni arka plandaki uygulamalar kapalı benim için bir sorun yaratır mı?

Nerhaba işlemcim Zula ve LoL de 72 derceleri görüyor termal macun yenilendi işlemci fanı yeni arka plandaki uygulamalar kapalı benim için bir sorun yaratır mı?

Maçta 72 lobide 61 derece.

Kapanmasını istemiyorum diye bir muhabbet yok hocam eğer kapanmazsa işlemci yanar hem o sıcaklara gelmesi için zorlamanız lazım ve o işlemciyede sıvı soğutma alamayacağınıza göre yapacak bir şey yok.
Hocam oyun oynarken işlemci bu sıcaklıkara geliyor e haliyle işlemci ısınıyor benim için bir sorun yaratırmı diye sordum soruyu benim işlemcim hep açık kalsın hiç ısınmasın demiyorum benim için sorun yaratırmı diyorum ??

Hocam oyun oynarken işlemci bu sıcaklıkara geliyor e haliyle işlemci ısınıyor benim için bir sorun yaratırmı diye sordum soruyu benim işlemcim hep açık kalsın hiç ısınmasın demiyorum benim için sorun yaratırmı diyorum ??
İşlemci zara görürmü

Hocam oyun oynarken işlemci bu sıcaklıkara geliyor e haliyle işlemci ısınıyor benim için bir sorun yaratır mı diye sordum soruyu benim işlemcim hep açık kalsın hiç ısınmasın demiyorum benim için sorun yaratır mı diyorum?

İşlemci zara görür mü?

Hocam oyun oynarken yük altında normal bende i5 10400F var stok ile oda 70'lerde geziyor termal yenilemedim 2 yıldır sorun olmaz sizin sisteminiz içinde dediğim gibi sorun olacak bir sıcaklık oluşursa sistem kendini zarar görmeden kapatacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı