Intel(R) Management Engine Interface "This device cannot start. (Code 10)"

Malekith

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Windows Update sürücüyü kendisi yükleyince de aynı hata var ben kendim bulup yükleyince de.
Donanım Kimliği: PCI\VEN_8086&DEV_3B64&REV_06
Sürücüyü indirdiğim yer: https://www.technopat.net/sosyal/ko...r-intel-r-management-engine-interface.115855/
1582102058242.png

Windows'un kurduğu sürücüde de aynı problem var, Windows 7'de de denedim Windows 10'da da. Normalde Windows 7'ye uyumlu olması gerekiyor Windows 10'a uyumlu olmamasını anlarım eski bir sistem ama Windows 7'ye de uyumlu olmadığı için sorunun başka bir şeyden kaynaklandığını düşünüyorum ve sürücüyü bende bulamadım. Foxconn'un sürücüleri bulunmuyor bir türlü.

Windows'un sürücüyü yükleyememesinin sebebi donanımınızın Windows XP x86, Windows 7 x86, Windows 7 x64, Windows 8 x86 ve Windows 8 x64 işletim sistemlerini destekliyor olmasıdır. Sürücüyü yüklemek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. WinRAR vb. bir program yardımıyla klasöre ayıklayabilirsiniz. Daha sonra aygıt yöneticisinden ayıkladığınız klasörü seçerek sürücünüzü güncelleyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı